Jesteś tutaj: HomeBydgoszczKilka godzin szumu medialnego wystarczyło, aby zatrzymać sprawę agresji

Kilka godzin szumu medialnego wystarczyło, aby zatrzymać sprawę agresji

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 27 sierpień 2021 12:14
Kilka godzin szumu medialnego wystarczyło, aby zatrzymać sprawę agresji Mat: KWP Bydgoszcz

24 czerwca w autobusie linii nr 57 młody mężczyzna uderzył głową obcokrajowca. W obronie zaatakowanego stanął kierowca, który został opluty i uderzony śmietnikiem. Przez dwa miesiące w tej sprawie za dużo się jednak nie udało, bowiem nie udało się ustalić tożsamości sprawcy agresji. We wtorek prezydent Rafał Bruski wyznaczył 2,5 tys. zł nagrody za pomoc w ujęciu sprawcy.

Wizerunek sprawcy (co prawda w słabej jakości z monitoringu) pojawił się też w wielu mediach. W rezultacie już w środę 21-latek był już w rękach policjantów.

 

Dzisiaj zatrzymany mężczyzna ma usłyszeć zarzuty związane z naruszeniem nietykalności cielesnej.

 

Warte obejrzenia

 • Dwukrotny mistrz olimpijski na czele utytułowanego klubu

  Przez ostatnie 29 lat drużynowy tytuł mistrza Polski we wioślarstwie zdobywał klub RTW Lotto Bydgostii, a sportowcy związani z tym klubem zdobyli 180 medali zawodów międzynarodowych, w tym 6 medali najbardziej prestiżowych Igrzysk Olimpijskich dla Polski. Dwa z tych medali wywalczył Robert Sycz, który przejął ster w bydgoskim klubie, zostając jego prezesem.

 • Prestiżowe rozgrywki tenisowe zagoszczą na Kujawach

  Polscy tenisiści we wrześniu zmierzą się z Indonezyjczykami o awans do I Grupy Światowej Pucharu Daviesa, to prestiżowe zawody międzynarodowe rozgrywane od 1900 roku, pod egidą Międzynarodowej Federacji Tenisowej. Gospodarzem meczu Polska – Indonezja będzie Inowrocław.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • Na kujawsko-pomorskiej kolei najprawdopodobniej zostanie zachowany status quo

  W poniedziałek nastąpiło długo otwarte otwarcie ofert w przetargu kolejowym, który ma zdecydować o podziale rynku w przewozach regionalnych od grudnia bieżącego roku do grudnia aż 2030 roku. Ze złożonych ofert wynika, że najprawdopodobniej wiele się nie zmieni i dalej będzie obowiązywał podział na linie obsługiwane przez Polregio i Arrivę.

  Etykiety: kolej
 • Od piątku droższe bilety Polregio w taryfie wojewódzkiej

  Za podróż pociągiem z Bydgoszczy do Torunia (stacja Toruń Miasto) zapłacimy od piątku 1 lipca o ok. 15% więcej - z dotychczasowej taryfy 10,90 zł cena wzrośnie za przejazd 12,60 zł. Podwyżki cen biletów Polregio były zapowiadane już od kilku tygodni.

Wiadomości z regionu