Jesteś tutaj: HomeBydgoszczJaszczuroludzie rządzący światem wymyliśli szczepionkę? Przez Bydgoszcz przeszedł marsz preciwko szczepieniom

Jaszczuroludzie rządzący światem wymyliśli szczepionkę? Przez Bydgoszcz przeszedł marsz preciwko szczepieniom

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 25 lipiec 2021 18:48
Jaszczuroludzie rządzący światem wymyliśli szczepionkę? Przez Bydgoszcz przeszedł marsz preciwko szczepieniom Fot: YouTube

Ciekawy marsz z punktu widzenia folkloru politycznego oraz socjologicznego przeszedł w sobotę przez centrum Bydgoszczy, przyciągając z całej Polski kilkaset osób. Głównym celem marszu była krytyka szczepień przeciwko COVID-19, z jednoczesnym kwestionowaniu istnienia pandemii. Sam wirus przyrównywano do ,,trochę cięższej” grypy. Pojawiła się też teoria, że pandemię i szczepionki mogła zmyśleć obca rasa reptilianie – jaszczuroludzie.

 

Marsz w sobotę rozpoczął się przy Placu Wolności – na trasie przemarszu pojawiły się okrzyki o antysemickim wydźwięku, atakowano również w okrzykach dziennikarzy informujących o pandemii i promujących szczepienia, których po dojściu tego środowiska do władzy czekać może w najlepszym wariancie więzienie.

 

Marsz zorganizowało bydgoskie kamractwo, które blisko współpracuje z patostreamerem Wojciechem Olszańskim, który slynie z wulgarnego języka oraz sympatii wobec reżimu Aleksandra Łukaszenki i rządów Władimira Putina w Rosji. Olszański zresztą był w sobotę obecny w Bydgoszczy. Organizatorów można było łatwo poznać z uwagi na charakterytyczne szare mundury. Niektórzy z nich nosili naszywkę z symbolem kołowrotu, który zaliczany jest do odmian swastyk, jednocześnie mający charakter pogański. Jedna z osób uczestnicząca w mundurze w marszu na Facebook-u nie kryje jednak antychrześcijańskiego nastawienia stwierdzając, że chrześcijaństwo doprowadziło do upadku Cesarstwa Rzymskiego i jest raczej czymś złym.

 

Światem rządzą jaszczuroludzie?

Główne przesłanie marszu to jednak krytyka masowych szczepień przeciwko COVID-19, w sposób szczególny atakowano szczepienie dzieci, co niektórzy w wystąpieniach wprost nazwali zbrodnią przeciwko ludzkości i zapowiedzieli odpowiedzialność wszystkich, co do tego dopuszczają.

 

Punkt kulminacyjny nastąpił jednak przed Pomnikiem Walki i Męczeństwa, gdzie jeden z organizatorów próbując wyjaśnić kto stoi za masowymi szczepieniami stwierdził – Pytanie czy to są ludzie czy to są reptilianie jak ktoś kiedyś powiedział. A może, no nie wiem, wyznawcy szatana.

 

Odpowiedź tłumu była – gady. W kulturze masowej reptilianie, jako jaszczuroludzie, są określani jako humanoidalna rasa gadów. Na temat reptilian potworzyło się wiele teorii spiskowych, począwszy do tego, że przybyli z innej planety, w celu podbicia ziemi. Repitlianie mają zastępować przywódców niektórych państw sobowtórami, którzy w praktyce mają być gadami. Swego czasu dość popularne były w Stanach Zjednoczonych teorie, że były prezydenta Barrack Obawa jest reptilianinem. Idąc tym tropem myślenia można próbować uzasadniać pojawienie się pandemii (zdaniem tego środowiska fikcyjnej) i szczepień, aby depopulować wrogom reptilianom ludzkość.

 

Poparcie dla białoruskiego reżimu

Głos przed ratuszem zabrał także Wojciech Olszański który w wulgarnym tonie zapowiedział, że więzieniu będzie siedział prezydent Bydgoszczy, za to że nie zakazał szczepień na terenie miasta (trzeba zaznaczyć, że samorządy nie maja takich kompetencji prawnych). Olszański skrytykował prezydenta Rafała Bruskiego także za to, że ten skrytykował interwencje policjantów wobec Bialorusinów, dając do zrozumienia, że przeciwnicy Aleksandra Łukaszenki w Polsce nie powinni mieć prawa do protestowania i należy ich traktować wrogo.


Incydent z końca maja

Pod koniec maja, gdy doszło do próby rozwiazania manifestacji Solidarności z Białorusinami przez policję, doszło do spotkania jednego z Białorusinów z Olszańskim i grupą jego współpracowników przy ulicy Niedźwiedzia w Bydgoszczy. Olszański w internecie chwali się, -  Dostał wpierdol, kamraci to widzieli – aby potem się odgrażać - Dostanie jeszcze raz wpierdol, zapakujemy go i przerzucimy przez zieloną granicę do Białorusi, a tam z nim zrobią co należy zrobić.

 

Od poszkodowanego dowiadujemy się, że patostreamer miał użyć gazu. Sprawą zajmuje się bydgoska prokuratura.

 

Na nagraniu udostępnionym przez Olszańskiego slychać, jak w centrum Bydgoszczy skandował on wówczas okrzyki poparcia dla Łukaszenki i Putina.

 


Od początku pandemii stwierdzono w kujawsko-pomorskim blisko 4,8 zgonów spowodowanych przez COVID-19

 

 

 

Warte obejrzenia

 • Dwukrotny mistrz olimpijski na czele utytułowanego klubu

  Przez ostatnie 29 lat drużynowy tytuł mistrza Polski we wioślarstwie zdobywał klub RTW Lotto Bydgostii, a sportowcy związani z tym klubem zdobyli 180 medali zawodów międzynarodowych, w tym 6 medali najbardziej prestiżowych Igrzysk Olimpijskich dla Polski. Dwa z tych medali wywalczył Robert Sycz, który przejął ster w bydgoskim klubie, zostając jego prezesem.

 • Prestiżowe rozgrywki tenisowe zagoszczą na Kujawach

  Polscy tenisiści we wrześniu zmierzą się z Indonezyjczykami o awans do I Grupy Światowej Pucharu Daviesa, to prestiżowe zawody międzynarodowe rozgrywane od 1900 roku, pod egidą Międzynarodowej Federacji Tenisowej. Gospodarzem meczu Polska – Indonezja będzie Inowrocław.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • Na kujawsko-pomorskiej kolei najprawdopodobniej zostanie zachowany status quo

  W poniedziałek nastąpiło długo otwarte otwarcie ofert w przetargu kolejowym, który ma zdecydować o podziale rynku w przewozach regionalnych od grudnia bieżącego roku do grudnia aż 2030 roku. Ze złożonych ofert wynika, że najprawdopodobniej wiele się nie zmieni i dalej będzie obowiązywał podział na linie obsługiwane przez Polregio i Arrivę.

  Etykiety: kolej
 • Od piątku droższe bilety Polregio w taryfie wojewódzkiej

  Za podróż pociągiem z Bydgoszczy do Torunia (stacja Toruń Miasto) zapłacimy od piątku 1 lipca o ok. 15% więcej - z dotychczasowej taryfy 10,90 zł cena wzrośnie za przejazd 12,60 zł. Podwyżki cen biletów Polregio były zapowiadane już od kilku tygodni.

Wiadomości z regionu