Jesteś tutaj: HomeBydgoszczNa Rondzie Inowrocławskim zginęła 12-letka. Została trafiona rykoszetem po wypadku

Na Rondzie Inowrocławskim zginęła 12-letka. Została trafiona rykoszetem po wypadku

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 14 czerwiec 2021 15:24
Na Rondzie Inowrocławskim zginęła 12-letka. Została trafiona rykoszetem po wypadku Fot: KWP Bydgoszcz

W poniedziałek około godziny 8 doszło na Rondzie Inowrocławskim w Bydgoszczy do tragedii. Z ustaleń policjantów wynika ,że kierujący seatem zmieniając pas ruchu uderzył w volkswagena, w efekcie czego uderzony pojazd zjechał na chodnik uderzając w 12-latke oraz 83-letniego mężczyznę.

Poszkodowani czekali na przejściu na pieszych na zielone światło. W wyniku obrażeń 12-latka poniosła śmierć na miejscu. Starszy mężczyzna trafił do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem złamał przepisy ruchu drogowego podczas manewru zmiany pasa i to on najpóźniej jest sprawcą tej tragedii.

 

Dokładne przyczyny zdarzenia wyjaśni policyjnej śledztwo, które prowadzone będzie pod nadzorem prokuratury.

 

Warte obejrzenia

 • Dwukrotny mistrz olimpijski na czele utytułowanego klubu

  Przez ostatnie 29 lat drużynowy tytuł mistrza Polski we wioślarstwie zdobywał klub RTW Lotto Bydgostii, a sportowcy związani z tym klubem zdobyli 180 medali zawodów międzynarodowych, w tym 6 medali najbardziej prestiżowych Igrzysk Olimpijskich dla Polski. Dwa z tych medali wywalczył Robert Sycz, który przejął ster w bydgoskim klubie, zostając jego prezesem.

 • Prestiżowe rozgrywki tenisowe zagoszczą na Kujawach

  Polscy tenisiści we wrześniu zmierzą się z Indonezyjczykami o awans do I Grupy Światowej Pucharu Daviesa, to prestiżowe zawody międzynarodowe rozgrywane od 1900 roku, pod egidą Międzynarodowej Federacji Tenisowej. Gospodarzem meczu Polska – Indonezja będzie Inowrocław.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • Województwo Kujawsko-Pomorskie wspomoże specjalistycznym wyposażeniem Obwód Chmielnicki

  Obwód Chmielnicki to jeden z dwóch ukraińskich regionów, które prowadzą współpracę partnerską z Województwem Kujawsko-Pomorskim. W poniedziałek Sejmik Województwa przyjął uchwałę w sprawie wsparcia rzeczowego Obwodu Chmielnickiego. Projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy wniósł do porządku obrad marszałek Piotr Całbecki.

 • Na kujawsko-pomorskiej kolei najprawdopodobniej zostanie zachowany status quo

  W poniedziałek nastąpiło długo otwarte otwarcie ofert w przetargu kolejowym, który ma zdecydować o podziale rynku w przewozach regionalnych od grudnia bieżącego roku do grudnia aż 2030 roku. Ze złożonych ofert wynika, że najprawdopodobniej wiele się nie zmieni i dalej będzie obowiązywał podział na linie obsługiwane przez Polregio i Arrivę.

  Etykiety: kolej

Wiadomości z regionu