Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTeledysk Roksany Węgiel prosto z Młynów Rothera

Teledysk Roksany Węgiel prosto z Młynów Rothera

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 maj 2021 00:26
Teledysk Roksany Węgiel prosto z Młynów Rothera Kadr z teledysku

Młoda piosenkarka posługująca się też pseudonimem Roxie rozgłos zyskała dzięki zwycięstwu w 16. Konkursie Piosenek Eurowizji dla Dzieci z 2018 roku. Roksana Węgiel ma za sobą też triumf w The Voice Kids w 2018 roku oraz programie tanecznym Dance Dance Dance. Najnowszą piosenkę ,,Przyjdź po mnie” zrealizowała razem z Pawbeats, z teledyskiem w Młynach Rothera.

Pod koniec kwietnia zakończyła się rewitalizacja Młynów Rothera, które są obecnie w stanie surowym, co rozpoczyna pracę nad wypełnieniem ich wnętrza treścią. Stan surowy okazał się ciekawą przestrzenią do realizacji teledysku, który w piątek pojawił się w serwisie YouTube.

 

 

Autorem piosenki jest Pawbeats, a właściwie Marcin Pawłowski, związany z Bydgoszczą producent muzyczny oraz muzyk, który również z gitarą pojawia się w teledysku. Oprócz tego w teledysku pojawiają się inne mała orkiestra, w sposób efektowny rozlokowana w młynie.

 

Od czerwca będzie można zwiedzać Młyny Rothera

Jak wspomniano na razie Młyny Rothera są w stanie surowym, ale mieszkańców chcących wejść do środka ratusz zaprasza na zwiedzanie z przewodnikami. Od środy 2 czerwca w godzinach 11:00-17:00 będzie można zwiedzać Młyny Rothera w środy, w czwartki, w soboty i w niedzielę, przy okazji poznając ich historię.

 

- Chcemy, aby Młyny były dostępne dla wszystkich. Już na tym etapie, zanim jeszcze pojawią się wystawy i eksponaty, chcemy, by mieszkańcy mogli poznać historię tego budynku, tę część tożsamości miasta – mówi zastępca prezydenta Michał Sztybel.

 

Informacje o zapisach - https://mlynyrothera.pl/zwiedzanie/

 

Warte obejrzenia

 • Lekkoatleci rozpoczęli zmagania – dramat Pawła Wojciechowskiego – udział bydgoszczanki w drugim medalu dla Polski

  W nocy z czwartku na piątek rozpoczęły się zmagania lekkoatletów na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Niestety jak na razie nie zanosi się na zbyt wiele medali zawodników z naszego regionu – właściwie nadzieje możemy mieć jedynie jeszcze w konkurencjach biegowych. Zanosi się, że będą to jedne z gorszych igrzysk ostatnich lat dla naszego regionu, ale także dla Polski bo po tygodniu zmagań olimpijskich biało-czerwoni wywalczyli tylko dwa medale.

 • Polacy zdobyli pierwszy medal – w Bydgoszczy widać jednak niedosyt

  To była noc wioślarskich emocji, gdy według czasu japońskiego dzień się rozpoczynał. Zgodnie ze starym zwyczajem w nowej siedzibie RTW Lotto Bydgostii zawodnicy, w tym także młodzi, którzy być może w przyszłości będą olimpijczykami, trenerzy, działacze oraz prezydent Rafał Bruski wspólnie kibicowali. Wszyscy szczególnie liczyli na dobre występy zawodników RTW Lotto oraz Zawiszy.

Wiadomości sportowe

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021
 • Unia Europejska chce ograniczyć cenzurę portali społecznościowych

  Prywatna cenzura w wykonaniu portali społecznościowych, czyli m.in. usuwanie profili przez Facebooka, może utrudniać działalność organizacjom społecznym, artystom, politykom czy dziennikarzom. Procesy sądowe zapowiada były prezydent USA Donald Trump, ale nie on jedyny chce walczyć z prywatną cenzurą. Unia Europejska pracuje nad nowym prawem, które ma zapewnić większą przejrzystość decyzji moderacyjnych oraz możliwość ich kwestionowania, także przed sądem.

 • W lipcu 20 razy mniej zgonów niż w maju (podsumowanie lipca)

  Przez okres lipca w województwie kujawsko-pomorskim stwierdzono 129 zakażeń klinicznych COVID-19, co stanowi 0,2 dziennie na 100 tys. mieszkańców. Co najbardziej jednak powinno cieszyć to znaczny spadek liczby zgonów, których przez te 31 dni odnotowano 15 – to najlepsze dane od czerwca i lipca 2020 roku.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu