Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTeledysk Roksany Węgiel prosto z Młynów Rothera

Teledysk Roksany Węgiel prosto z Młynów Rothera

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 30 maj 2021 00:26
Teledysk Roksany Węgiel prosto z Młynów Rothera Kadr z teledysku

Młoda piosenkarka posługująca się też pseudonimem Roxie rozgłos zyskała dzięki zwycięstwu w 16. Konkursie Piosenek Eurowizji dla Dzieci z 2018 roku. Roksana Węgiel ma za sobą też triumf w The Voice Kids w 2018 roku oraz programie tanecznym Dance Dance Dance. Najnowszą piosenkę ,,Przyjdź po mnie” zrealizowała razem z Pawbeats, z teledyskiem w Młynach Rothera.

Pod koniec kwietnia zakończyła się rewitalizacja Młynów Rothera, które są obecnie w stanie surowym, co rozpoczyna pracę nad wypełnieniem ich wnętrza treścią. Stan surowy okazał się ciekawą przestrzenią do realizacji teledysku, który w piątek pojawił się w serwisie YouTube.

 

 

Autorem piosenki jest Pawbeats, a właściwie Marcin Pawłowski, związany z Bydgoszczą producent muzyczny oraz muzyk, który również z gitarą pojawia się w teledysku. Oprócz tego w teledysku pojawiają się inne mała orkiestra, w sposób efektowny rozlokowana w młynie.

 

Od czerwca będzie można zwiedzać Młyny Rothera

Jak wspomniano na razie Młyny Rothera są w stanie surowym, ale mieszkańców chcących wejść do środka ratusz zaprasza na zwiedzanie z przewodnikami. Od środy 2 czerwca w godzinach 11:00-17:00 będzie można zwiedzać Młyny Rothera w środy, w czwartki, w soboty i w niedzielę, przy okazji poznając ich historię.

 

- Chcemy, aby Młyny były dostępne dla wszystkich. Już na tym etapie, zanim jeszcze pojawią się wystawy i eksponaty, chcemy, by mieszkańcy mogli poznać historię tego budynku, tę część tożsamości miasta – mówi zastępca prezydenta Michał Sztybel.

 

Informacje o zapisach - https://mlynyrothera.pl/zwiedzanie/

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Prof. Gut: Jeżeli chodzi o szczepienia, to jesteśmy dokładnie między Paryżem a Moskwą

    Służba zdrowia wytrzyma tę falę zachorowań na COVID-19, a respiratorów wystarczy – powiedział PAP wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Dodał, że choruje teraz coraz więcej osób młodszych, którym grożą poważne powikłania pocovidowe.

  • Jakie będą skutki wojny rządu z Brukselą? Przede wszystkim gospodarcze

    Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego o niezgodności 3 paragrafów Traktatu o Unii Europejskiej z Konstytucją w Polsce spolaryzowało emocje publiczne – środowiska bardziej eurosceptyczne uznały to jako element walki o polską suwerenność, z kolei euroentuzjaści zorganizowali protesty na których wprost straszyli, że rząd doprowadzi do wyprowadzenia Polski z Unii. Patrząc na to z góry można odnieść wrażenie, że jest to element wewnętrznego sporu politycznego w Polsce, cała ta sytuacja prowadzi jednak też do zwarcia Polski z Unią Europejską, co może przynieść też szkody gospodarcze Polsce.

Wiadomości z regionu