Jesteś tutaj: HomeBydgoszczCzesi przejmują słupy ogłoszeniowe w Bydgoszczy

Czesi przejmują słupy ogłoszeniowe w Bydgoszczy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 13 maj 2021 00:32

Od połowy kwietnia ponad 100 słupów ogłoszeniowych okrągłych ma nowego operatora spółkę RENGL Polska, która odkupiła się od dotychczasowego właściciela firmy ReMedia, co jest pewnego rodzaju przetasowaniem na bydgoskim rynku reklamowym, bowiem RENGL stał się dominującym właścicielem tej formy reklam. Siedziba RENGL Polska znajduje się we Wrocławiu, firma wywodzi się natomiast z Czech.

Grupa reklamowa RENGL obecna jest w Czechach, na Słowacji, ostatnio także coraz bardziej w Polsce. Główna siedziba mieści w czeskim Libercu, czyli niedaleko granicy z Polską.

 

 

 

Firma RENGL ponad 100 słupów przejęła również w Toruniu.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Urząd Marszałkowski nie rozstrzygnie przetargu kolejowego do 12 grudnia

    Marszałek województwa po raz kolejny się przeliczył w swoim optymizmie, gdy pod koniec sierpnia na Sejmiku Województwa zapewniał, że przetarg na obsługę połączeń kolejowych zostanie rozstrzygnięty przed 12 grudnia. Wówczas niektórzy radni mieli wątpliwości, że zbyt długo zwlekano z przetargiem i po prostu nie starczy czasu. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że sceptycy mieli rację.

    Etykiety: kolej
  • Trzy województwa generują ponad połowę zakażeń dla całej Polski

    We wtorkowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o blisko 4 tys. zakażeń co jest rekordem jeżeli chodzi o drugie półrocze 2021 roku. W województwie kujawsko-pomorskim jest to 126 zakażeń, najwięcej od maja, ale jak spojrzymy na województwo lubelskie, gdzie jest 998 zakażeń, to nie jest to wielki wynik.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu