Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW majówkę bydgoszczanie zachwycali się fontannami przy Wyspie Młyńskiej

W majówkę bydgoszczanie zachwycali się fontannami przy Wyspie Młyńskiej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 02 maj 2021 17:12
W majówkę bydgoszczanie zachwycali się fontannami przy Wyspie Młyńskiej Fot: Bogusław Białas

Od 1 maja udostępniony jest taras widokowy przy Młynach Rothera wraz z fontannami. Szczególnie ciekawie prezentują się one po zmroku, dzięki zastosowaniu barwnych świateł. Już pierwszego dnia sporo spacerowiczów udało się zobaczyć fontanny na żywo.

Z uwagi na pandemię Covid-19 fontanny okazały się jedną z największych atrakcji tej majówki w Bydgoszczy.

 

 

 

 

Fot: Bogusław Białas

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Prof. Gut: Jeżeli chodzi o szczepienia, to jesteśmy dokładnie między Paryżem a Moskwą

    Służba zdrowia wytrzyma tę falę zachorowań na COVID-19, a respiratorów wystarczy – powiedział PAP wirusolog prof. Włodzimierz Gut. Dodał, że choruje teraz coraz więcej osób młodszych, którym grożą poważne powikłania pocovidowe.

  • Jakie będą skutki wojny rządu z Brukselą? Przede wszystkim gospodarcze

    Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego o niezgodności 3 paragrafów Traktatu o Unii Europejskiej z Konstytucją w Polsce spolaryzowało emocje publiczne – środowiska bardziej eurosceptyczne uznały to jako element walki o polską suwerenność, z kolei euroentuzjaści zorganizowali protesty na których wprost straszyli, że rząd doprowadzi do wyprowadzenia Polski z Unii. Patrząc na to z góry można odnieść wrażenie, że jest to element wewnętrznego sporu politycznego w Polsce, cała ta sytuacja prowadzi jednak też do zwarcia Polski z Unią Europejską, co może przynieść też szkody gospodarcze Polsce.

Wiadomości z regionu