Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW Sejmie posłowie o chipowaniu i mierzeniu orgazmów

W Sejmie posłowie o chipowaniu i mierzeniu orgazmów

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 17 kwiecień 2021 15:24

Do ,,arcyciekawej dyskusji” - jak to nazwał wicemarszałek Czarzasty doszło w środę pomiędzy posłem Konfederacji Krzysztofem Tudujem ze Szczecina, który wyrażał obawę, że w przyszłości Polakom będą wszczepiane pod skórę chipy oraz wybranym z Bydgoszczy posłem Lewicy Krzysztofem Gawkowskim, który pytał tego pierwszego o orgazmy. Sprawa może trafić do Komisji Etyki Poselskiej.


W środę posłowie dyskutowali o zmianie ustawy dotyczącej wzorów dowodów osobistych, które będą posiadać elektroniczne chipy - Czy nie jesteśmy krok po kroku przyzwyczajani do apokaliptycznej wizji umieszczania chipów pod ludzką skórą? - pytał poseł Tuduj z Konfederacji - Wszak tak będzie najwygodniej, jak się za parę lat dowiemy.

 

Wypowiedź parlamentarzysty postanowił zripostował poseł Krzysztof Gawkowski - Chciałem zapytać czy rzeczywiście jest możliwe chipowanie i czy chipowanie będzie pozwalało mierzyć potencję, ewentualnie liczbę orgazmów? Bo jeżeli tak, to może niektórych przekonamy. Pytanie na poważnie, które pozwoli zdecydować, że niektórzy się skuszą głosować nad tą ustawą, bo myślę, że posłowie Konfederacji przyjęliby, gdyby aplikacja pozwoliła na to, żeby potencję mierzyć i liczbę orgazmów.

 

- Uff – zareagował na to wystąpienie wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty. Do słów Gawkowskiego postanowił natomiast odnieść się poseł Tuduj - Mamy do czynieni z naruszeniem powagi Sejmu – wspomniał, w tle słychać jak polemizuje z nim jednak Gawkowski - Panie pośle, ja protestuję. Jak pan nie ma orgazmów, to niech pan..

 

-No z takim chamstwem, panie marszałku, nie mieliśmy do czynienia w Wysokiej Izbie. Tak że będzie wniosek – zapowiedział złożenie skargi na zachowanie posła Gawkowskiego, poseł Tuduj.

 

Warte obejrzenia

 • Włosi triumfują na Akademickich Mistrzostwa Europy na Kujawach

  Jezioro Gopło po raz trzeci było areną zmagań najlepszych akademickich wioślarzy do lat 23 w Europie. Zawody w Kruszwicy na półwyspie Rzępowskim odbywały się w sobotę i w niedziele, uczestnicy w pewnym sensie byli odcięci od świata, z uwagi na obostrzenia epidemiczne.

 • Derby dla Sportisu

  W meczu 5 kolejki IV ligi najciekawiej zapowiadał się pojedynek Chemika Bydgoszcz ze Sportisem Łochowo. Był to mecz bardzo zacięty, zakończony po myśli gości.

Wiadomości sportowe

   

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

 • Na razie realizuje się ,,pozytywniejszy” scenariusz dotyczący IV fali

  Przed tygodniem informowaliśmy o scenariuszach przebiegu IV fali COVID-19 w Polsce, które opracowała instytucja związana z Uniwersytetem Warszawskim. Opracowano kilka scenariuszy zależnych od tego jaka będzie faktyczna immunizacja wśród Polaków. Ostatni tydzień pokazuje, że jak na razie spełnia się ten bardziej optymistyczny scenariusz dla wyższej odporności zbiorowej Polaków.

  Etykiety: covid19
 • Niemcy przewidują, że pandemia zakończy się wiosną

  "Jeśli nie pojawi się żaden nowy wariant wirusa, to na wiosnę pokonamy pandemię" - mówi federalny minister zdrowia Jens Spahn w środę w rozmowie z dziennikiem "Augsburger Allgemeine". Przestrzega jednocześnie przed lekceważeniem ryzyka zakażenia w obliczu obecnego spadku liczby zachorowań.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu