Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW Sejmie posłowie o chipowaniu i mierzeniu orgazmów

W Sejmie posłowie o chipowaniu i mierzeniu orgazmów

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz sobota, 17 kwiecień 2021 15:24

Do ,,arcyciekawej dyskusji” - jak to nazwał wicemarszałek Czarzasty doszło w środę pomiędzy posłem Konfederacji Krzysztofem Tudujem ze Szczecina, który wyrażał obawę, że w przyszłości Polakom będą wszczepiane pod skórę chipy oraz wybranym z Bydgoszczy posłem Lewicy Krzysztofem Gawkowskim, który pytał tego pierwszego o orgazmy. Sprawa może trafić do Komisji Etyki Poselskiej.


W środę posłowie dyskutowali o zmianie ustawy dotyczącej wzorów dowodów osobistych, które będą posiadać elektroniczne chipy - Czy nie jesteśmy krok po kroku przyzwyczajani do apokaliptycznej wizji umieszczania chipów pod ludzką skórą? - pytał poseł Tuduj z Konfederacji - Wszak tak będzie najwygodniej, jak się za parę lat dowiemy.

 

Wypowiedź parlamentarzysty postanowił zripostował poseł Krzysztof Gawkowski - Chciałem zapytać czy rzeczywiście jest możliwe chipowanie i czy chipowanie będzie pozwalało mierzyć potencję, ewentualnie liczbę orgazmów? Bo jeżeli tak, to może niektórych przekonamy. Pytanie na poważnie, które pozwoli zdecydować, że niektórzy się skuszą głosować nad tą ustawą, bo myślę, że posłowie Konfederacji przyjęliby, gdyby aplikacja pozwoliła na to, żeby potencję mierzyć i liczbę orgazmów.

 

- Uff – zareagował na to wystąpienie wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty. Do słów Gawkowskiego postanowił natomiast odnieść się poseł Tuduj - Mamy do czynieni z naruszeniem powagi Sejmu – wspomniał, w tle słychać jak polemizuje z nim jednak Gawkowski - Panie pośle, ja protestuję. Jak pan nie ma orgazmów, to niech pan..

 

-No z takim chamstwem, panie marszałku, nie mieliśmy do czynienia w Wysokiej Izbie. Tak że będzie wniosek – zapowiedział złożenie skargi na zachowanie posła Gawkowskiego, poseł Tuduj.

 

Warte obejrzenia

 • Rodzina piłkarska Sportisu w Młynach Rorthera kończy i inauguruje sezon

  W czerwcu zakończył się sezon piłkarski, ale już za tydzień pierwsza kolejka ligowa IV ligi kujawsko-pomorskiej, a tydzień później zmagania rozpocznie Ekstraliga kobiet. Sportis to projekt skupiający z jednej strony ekstraligowy kobiecy klub KKP Bydgoszcz oraz IV-ligowy męski Sportis Łochowo, a także ponad setkę młodych adeptów piłki nożnej. W piątek 29 lipca w miejscu wyjątkowym, w Młynach Rothera odbyła się oficjalna prezentacja zespołów.

 • Radni podziękowali legendzie bydgoskiego wioślarstwa

  Gościem środowej sesji Rady Miasta Bydgoszczy był Zygfryd Żurawski, przez 31 lat prezes RTW Lotto Bydgostii, który z tej funkcji zrezygnował na początku czerwca. Te 31 lat – to 6 medali olimpijskich i zdecydowany prymat bydgoskiego klubu w rywalizacji drużynowej w Polsce.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

Sejm RP... W obronie Szpitala "Biziela"....

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Środa, 22 czerwca 2022
go Środa, 22 czerwca 2022
 • To już ponad 170 dni wojny

  Pod koniec lutego wszystkich nas zaskoczyła rosyjska agresja na Ukrainę, było zszokowanie, być może też niedowierzanie, po kilku dniach okazało się, że Ukraińcy swoją walecznością, także za ogromną cenę, podjęli skuteczną obronę swojej suwerenności. Plan Rosjan zajęcia Kijowa w ciągu tygodnia się nie powiódł, ale wojna trwa dalej – nie budzi już takiego zainteresowania jak na początku, po prostu nam spowszedniała.

 • Wzrasta liczba zakażeń i zgonów spowodowanych COVID-19 w kujawsko-pomorskim

  W okresie od 1 do 13 sierpnia w naszym województwie stwierdzono blisko 2,1 tys. nowych zakażeń COVID-19, to około 300 więcej niż przez cały czerwiec, dynamika wzrostu zakażeń wynosi zatem ponad 100%. Jeszcze szybciej wzrastają zgony.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu