Jesteś tutaj: HomeBydgoszczJutro w południe planowane jest otwarcie obwodnicy Bydgoszczy

Jutro w południe planowane jest otwarcie obwodnicy Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 30 grudzień 2020 10:23

W czwartek 31 grudnia pożegnamy symbolicznie 2020 rok, tego dnia w południe planuje się otwarcie odcinka drogi ekspresowej S-5 Białe Błota – Tryszczyn. Oddanie odcinka zapowiadano przed końcem 2020 roku i tak wszystko wskazuje się jutro stanie. Równo rok wcześniej – 31 grudnia 2019 roku, do użytku oddano odcinek Tryszczyn – Aleksandrowo.

 

Odcinek północy z Aleksandrowa do Tryszczyna nie cieszy się obecnie zbyt dużym zainteresowaniem kierowców, głównie dlatego, że jest to obwodnica niepełna. Planowane na jutro oddanie odcinka od Białych Błot powinno to zmienić, bowiem samochody jadące od strony Poznania na Gdańsk, będą mogły całkowicie ominąć Bydgoszcz.

 

 

Północno-zachodnia obwodnica Bydgoszczy będzie mieć ponad 28 km.

 

Jutro w południe planowane jest otwarcie obwodnicy Bydgoszczy

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Urząd Marszałkowski nie rozstrzygnie przetargu kolejowego do 12 grudnia

    Marszałek województwa po raz kolejny się przeliczył w swoim optymizmie, gdy pod koniec sierpnia na Sejmiku Województwa zapewniał, że przetarg na obsługę połączeń kolejowych zostanie rozstrzygnięty przed 12 grudnia. Wówczas niektórzy radni mieli wątpliwości, że zbyt długo zwlekano z przetargiem i po prostu nie starczy czasu. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że sceptycy mieli rację.

    Etykiety: kolej
  • Trzy województwa generują ponad połowę zakażeń dla całej Polski

    We wtorkowym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o blisko 4 tys. zakażeń co jest rekordem jeżeli chodzi o drugie półrocze 2021 roku. W województwie kujawsko-pomorskim jest to 126 zakażeń, najwięcej od maja, ale jak spojrzymy na województwo lubelskie, gdzie jest 998 zakażeń, to nie jest to wielki wynik.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu