Jesteś tutaj: HomeBydgoszczZanosi się na konkretny rekord WOŚP w Bydgoszczy

Zanosi się na konkretny rekord WOŚP w Bydgoszczy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 13 styczeń 2020 12:40
Zanosi się na konkretny rekord WOŚP w Bydgoszczy Fot: Bogusław Białas

Z informacji jaka pojawiła się po godzinie 10 wynika, że do tej pory trzy bydgoskie sztaby zebrały ponad 709,5 tys. zł oraz 1,3 tys zł w kryptowalucie Bitcoin. Nie jest to jeszcze ostateczny wynik, bo nadal trwa liczenie, stąd też ostateczny wynik będzie wyższy. Być może uda się pierwszy raz w Bydgoszczy przekroczyć milion. Trudno tę kwotę porównywać z ubiegłym rokiem, bowiem wtedy wstępne szacunki mówiły o blisko 400 tys. . zł. W tym roku mamy zatem konkretny rekord.

 

Jeżeli chodzi o ogólnopolskie podliczenie, to na chwilę obecną Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dysponuje już kwotą ponad 115,3 mln zł, czyli ubiegłoroczny rekord będzie znacząco pobity. Kwota będzie rosła chociażby z tego powodu, że jeszcze trwają licytacje na portalu Allegro. Ostateczny wynik 28 finału powinniśmy poznać w okolicach marca.

 

Video: Bogusław Białas

 

Jeżeli pojawią się nowe informacje na temat bydgoskich sztabów, przybliżymy je na Portalu Kujawskim.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

  • Kolejowy poker marszałka województwa (komentarz)

    Najprawdopodobniej nigdy nie dowiemy się po co Sejmik Województwa powoływał spółkę mającą świadczyć przewozy kolejowe – jak informowaliśmy kilka dni temu, wyniki przetargu wieloletniego będą obowiązywać dopiero od grudnia, ale 2022 roku, natomiast władze województwa będą musiały na ten rok dogadać się z innymi przewoźnikami, bowiem spółka wojewódzka nie jest wstanie świadczyć przewozów od 12 grudnia. Być może marszałek w tej sprawie po prostu przekombinował.

  • Ministerstwo Zdrowia: Obostrzenia będą wdrażane regionalnie

    Drugi dzień z rzędu mamy w Polsce ponad 5,5 tys. nowych zakażeń. Na razie nie pojawiły się jeszcze zapowiedzi konkretnych obostrzeń, natomiast wiceminister zdrowia Waldemar Kraska daje do zrozumienia, że spodziewać możemy się obostrzeń zróżnicowanych regionalnie. W ostatnich dniach za połowę zakażeń w skali kraju odpowiadały trzy województwa: lubelskie, podlaskie i mazowieckie.

Wiadomości z regionu