Jesteś tutaj: HomeBydgoszczDzisiaj drogowcy udostępnią wiadukt na Armii Krajowej

Dzisiaj drogowcy udostępnią wiadukt na Armii Krajowej

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 02 styczeń 2020 11:53
Dzisiaj drogowcy udostępnią wiadukt na Armii Krajowej Fot: ZDMiKP

Widać postępy, ale do końca prac jeszcze trochę poczekamy – dzisiaj drogowcy planują oddać do użytku nowy wiadukt nad torami wzdłuż alei Armii Krajowej. Budowa od nowa wiaduktu, wzdłuż drogi krajowej nr 5 podyktowana była złym stanem konstrukcji.

Od dzisiaj dostępny będzie jeden pas na nowym wiadukcie, dla kierowców jadących w kierunku na Gdańsk. W kierunku centrum Bydgoszczy, ruch odbywać będzie się na dwóch pasach starym wiaduktem.

 

Prace zakończyć mają się dopiero na wiosnę.

 

Warte obejrzenia

  • Najlepsze polskie koszykarki powalczą nad Brdą o Puchar Polski

    W 2018 roku zawodniczki bydgoskiego Basket25 zrobiły niespodziankę zdobywając Puchar Polski. Pod koniec stycznia będą miały ponownie na to szansę, na dodatek przed własną publicznością, bowiem tegoroczny turniej Suzuki Puchar Polski odbędzie się na bydgoskiej Arenie Bydgoszcz, nad samą Brdą. Turniej rozpocznie się w piątek 28 stycznia, a zakończy w niedzielę 30 stycznia.

  • CWZS Zawisza staje się historią

    Zgodnie z podjętą w środę uchwałą, dzisiaj – z dniem 31 grudnia – rozwiązany zostaje Cywilno-Wojskowy Związek Sportowy ,,Zawisza”, można powiedzieć spadkobierca 75 tradycji wielosekcyjnego klubu sportowego Zawisza Bydgoszcz.

Wiadomości sportowe

    

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

728 dni w Sejmie - 377 wystąpień z mównicy. Sprawozdanie z dwóch lat kadencji.

Wiadomości z regionu