Jesteś tutaj: HomeBydgoszczTaka najprawdopodobniej będzie lista PiS w okręgu bydgoskim

Taka najprawdopodobniej będzie lista PiS w okręgu bydgoskim

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz czwartek, 25 lipiec 2019 19:13

Prawo i Sprawiedliwość zapowiada ogłoszenie pełnej listy kandydatów w przyszłym tygodniu. Jedyną pewną rzeczą jest osoba lidera listy, którą będzie poseł Tomasz Latos. Co do dalszych nazwisk dotarliśmy do najbardziej prawdopodobnej listy na dzisiaj.

 

Z drugiego miejsca najprawdopodobniej wystartuje minister Łukasz Schreiber, choć lokalne struktury optowały za posłem Piotrem Królem. Na trzecim miejscu najprawdopodobniej znajdzie się poseł Bartosz Kownacki, na czwartym zaś wspomniany poseł Król. Pierwszą piątkę najprawdopodobniej zamknie posłanka Ewa Kozanecka. Zaraz za nią najprawdopodobniej znajdzie się radna Grażyna Szabelska. Siódmy ma być kandydat z Inowrocławia.

 

Jak pokazuje praktyka wyborcza, do zmian może dochodzić w ostatniej chwili – przed rokiem gdy PiS prezentował listy do sejmiku, przekazano mediom informację z błędem co do kolejności, jak się jednak później okazało, rozdany materiał nie uwzględnił korekty poczynionej na liście ,,last minute”. Nie mniej jednak co do podanej przez nas listy, nie powinno wiele się zmienić.

 

Do Senatu z okręgu obejmującego Bydgoszcz PiS najprawdopodobniej wystawi radnego wojewódziego Konstantego Dombrowicza.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Rząd chce zaorać regionalne porty lotnicze, w tym bydgoski? Pytam w Sejmie... W 2022 roku latać będą tam samoloty czy latawce?

Wiadomości z regionu