Jesteś tutaj: HomeBydgoszczPrzy akademikach UTP znaleziono ciało studenta

Przy akademikach UTP znaleziono ciało studenta

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz środa, 28 grudzień 2016 11:24

Policjanci wyjaśniają przyczyny śmierci studenta Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego. Jego ciało znaleziono przy akademiku znajdującym się przy ulicy Kaliskiego w Fordonie, naprzeciwko głównego kampusu UTP, gdzie przed rokiem odbyły się tragiczne w skutkach otrzęsiny.

Przyczyny śmierci studenta II roku budownictwa wyjaśniane są pod nadzorem prokuratury. Na chwilę obecną trudno określić czy miał miejsce nieszczęśliwy wypadek czy była to próba samobójcza, bądź czy związek ze zgonem mają osoby trzecie.

 

Warte obejrzenia

 • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

  W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

 • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

  Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
  Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

 • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

  Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

 • Sejmik zebrał się, aby rozmawiać o rolnictwie. Podkreślono potrzebę rozwoju portów morskich

  Sytuacja w polskim rolnictwie jest trudna, co pokazały protesty z ostatnich dni oraz incydent z Kotomierza pod Bydgoszczą, gdzie doszło do wysypania zboża, co krytykuje prezydent i wicepremier Ukrainy atakując Polskę. Rolnictwo jest ważną gałęzią gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego, dlatego w poniedziałek 26 lutego na nadzwyczajnej sesji zebrał się Sejmik Województwa.

Wiadomości z regionu