Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczZaginęła koronowska radna SLD

Zaginęła koronowska radna SLD

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Dobrcz i Koronowo środa, 24 lipiec 2013 11:03

Policja i mieszkańcy Koronowa poszukują Teresy Wypych, radnej tej gminy, którą ostatni raz widziano 14 lipca. Na terenie Koronowa pojawiły się plakaty z jej wizerunkiem.

Teresa Wypych ma 58-lat, ma 170 cm wzrostu. Radnej poszukuje także fundacja ITAKA, pomagająca rodzinom zaginionych.

 

14 lipca kobieta wsiadła w Warszawie do pociągu, który zmierzał w kierunku Bydgoszczy. Co było potem, próbuje ustalić policja. Z tego powodu tą sprawą zajmują się także funkcjonariusze z Mazowsza.

 

Osoby posiadające informację, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej, mogą kierować do najbliższej jednostki policji lub pod numerami alarmowymi 112 i 997.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10
  • Około 272 tys. maturzystów rozpocznie w poniedziałek egzaminy

    Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w maju nie odbyły się egzaminy maturalne, które zostały przeniesione na czerwiec. Pierwszy egzamin rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 8 czerwca – z języka polskiego.

    Etykiety: matury
  • Oficjalnie: Wybory jeszcze w czerwcu

    Tak jak się spodziewano już od kilku dni – wybory prezydenckie (które pierwotnie miały się odbyć 10 maja) odbędą się 28 czerwca. Dzisiaj decyzję w tej sprawie ogłosiła marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Wybory mają się odbyć metodą hybrydową, czyli w lokalach wyborczych oraz dla korespondencyjnie dla chętnych.

Wiadomości z regionu