Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczMateusz Ziółko wystąpi na plaży w Pieczyskach

Mateusz Ziółko wystąpi na plaży w Pieczyskach

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Dobrcz i Koronowo wtorek, 20 czerwiec 2017 22:38
Mateusz Ziółko wystąpi na plaży w Pieczyskach Kadr z YouTube

Wiemy już kto będzie gwiazdą wieczoru w sobotę 16 września podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Kajakarza Kayakmania 2017 nad Zalewem Koronowskim. Mieszkańców całego regionu tego dnia bawić będzie autor m.in. często granej przez stacje radiowe piosenki ,,W płomieniach” Mateusz Ziółko.

Dość głośno zrobiło się o nim po zwycięstwie w III edycji programu ,,The Voice of Poland” w 2013 roku. Artysta został również laureatem głównej nagrody w konkursie "Superdebiuty 2014" podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W październiku 2015 roku wspólnie z Liberem, nagrał utwór „7 rzeczy” który szybko został uznany za jeden z najlepszych utworów według największych stacji radiowych w Polsce. Kilka dni temu światło ujrzała również pierwsza płyta artysty ,,Na Nowo”.

 

 

Odbywająca się w dniach 15-17 września br. nad Zalewem Koronowskim Kayakmania 2017, będzie największą imprezą tego typu w Polsce. W zamyśle organizatorów Kayakmania 2017 ma być okazją do integracji całego środowiska miłośników kajaków. Impreza nawiązywać będzie do odbywających w latach 80-tych spotkań z okazji Międzynarodowego Dnia Kajakarza nad zalewem w Zegrzu. Po śmierci głównego organizatora Krzysztofa Książka, powstała w środowisku kajakarskim pustka, którą być może uda się zapełnić poprzez reaktywowaną w gminie Koronowo Kayakmanię.

 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Kosma Złotowski

  • Wykonawca trzech odcinków S-5 chce większej zapłaty

    Włoska firma Impresa Pizzaroti chce zwiększenia wartości realizowanego w ramach budowy drogi ekspresowej S-5 kontraktu. Impresa Pizzaroti wygrała przetarg na realizację trzech odcinków w województwie kujawsko-pomorskim: Białe Błota – Nowe Marzy – Dworzyskowo; Dworzyskowo – Aleksandrowo oraz Białe Błota – Szubin.

  • Czy będzie przetarg na przewozy kolejowe w kujawsko-pomorskim?

    Radny Michał Krzemkowski odnosząc się do zapowiedzi medialnych wyraził pogląd, że ogłaszanie przetargu na obsługę połączeń kolejowych w województwie to zły pomysł i Zarząd Województwa powinien dalej powierzać usługę państwowo-samorządowym Przewozom Regionalnym. Zdaniem marszałka Piotra Całbeckiego decyzja o przetargu ostatecznie jeszcze nie zapadła.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.