Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczMateusz Ziółko wystąpi na plaży w Pieczyskach

Mateusz Ziółko wystąpi na plaży w Pieczyskach

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Dobrcz i Koronowo wtorek, 20 czerwiec 2017 22:38
Mateusz Ziółko wystąpi na plaży w Pieczyskach Kadr z YouTube

Wiemy już kto będzie gwiazdą wieczoru w sobotę 16 września podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Kajakarza Kayakmania 2017 nad Zalewem Koronowskim. Mieszkańców całego regionu tego dnia bawić będzie autor m.in. często granej przez stacje radiowe piosenki ,,W płomieniach” Mateusz Ziółko.

Dość głośno zrobiło się o nim po zwycięstwie w III edycji programu ,,The Voice of Poland” w 2013 roku. Artysta został również laureatem głównej nagrody w konkursie "Superdebiuty 2014" podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W październiku 2015 roku wspólnie z Liberem, nagrał utwór „7 rzeczy” który szybko został uznany za jeden z najlepszych utworów według największych stacji radiowych w Polsce. Kilka dni temu światło ujrzała również pierwsza płyta artysty ,,Na Nowo”.

 

 

Odbywająca się w dniach 15-17 września br. nad Zalewem Koronowskim Kayakmania 2017, będzie największą imprezą tego typu w Polsce. W zamyśle organizatorów Kayakmania 2017 ma być okazją do integracji całego środowiska miłośników kajaków. Impreza nawiązywać będzie do odbywających w latach 80-tych spotkań z okazji Międzynarodowego Dnia Kajakarza nad zalewem w Zegrzu. Po śmierci głównego organizatora Krzysztofa Książka, powstała w środowisku kajakarskim pustka, którą być może uda się zapełnić poprzez reaktywowaną w gminie Koronowo Kayakmanię.

 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Jasiakiewicz
Archigeum2017

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.