Jesteś tutaj: HomeSport

Piaseczno oddaje Zawiszy walkower – do awansu zostało niewiele

Napisane przez poniedziałek, 21 maj 2018 19:28

Planowany na najbliższą sobotę mecz pomiędzy Gryfem Piaseczno oraz Zawiszą Bydgoszcz nie dojdzie do skutku. Piłkarze z Krajny oddali mecz walkowerem. Oznacza to, że niebiesko-czarni będą w ten weekend pauzować.

Młodzieżowe reprezentacje trenują w Bydgoszczy

Napisane przez poniedziałek, 21 maj 2018 18:53

Na obiektach Zawiszy Bydgoszcz przy ulicy Gdańskiej rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji piłkarskich U20 i U21. Trenerzy Jacek Magiera i Czesław Michniewicz na obiektach CWZS prowadzą treningi z piłkarzami powołanymi do kadr narodowych.

Skrót: Zawisza - GLKS Osielsko

Napisane przez niedziela, 20 maj 2018 19:02

Zespół GLKS Osielsko nie był dla Zawiszy Bydgoszcz łatwym rywalem. Piłkarze z Osielska mieli widać dużą ochotę na zdobycie bramek i punktów, dlatego zobaczyliśmy dużo dość szybkiej gry. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego meczu.

Zawisza bliski V ligi

Napisane przez sobota, 19 maj 2018 20:40

Dwa zwycięstwa wystarczą niebiesko-czarnym, aby być pewnym awansu do V ligi i do zrobienia drugiego ważnego kroku, w odbudowie piłki nożnej pod szyldem Zawiszy. W sobotę zarówno Zawisza, jak i wicelider Fala Świekatowo nie mieli łatwych przepraw ze swoimi rywalami.

Skrót: Zawisza - Victoria Niemcz

Napisane przez piątek, 18 maj 2018 01:23

We wtorek w Potulicach rozegrano zaległy mecz pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz a Victorią Niemcz. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego meczu.

We wtorek w Potulicach Zawisza Bydgoszcz pokonał wysoko, w zaległym meczu Vicktorię Niemcz. Można było odnieść wrażenie, że oba kluby miały problemy ze zmobilizowaniem się przed tym meczem, o czym świadczyć mogą liczne błędy popełniane przez piłkarzy obu klubów.

Skrót meczu: Fala Świekatowo – Zawisza

Napisane przez niedziela, 13 maj 2018 21:34

Sobotni mecz na szczycie pomiędzy wiceliderem Falą Świekatowo i Zawiszą Bydgoszcz zakończył się remisem. Oba zespoły miały jednak kilka okazji, aby przesunąć szalę tego meczu na własną korzyść. Zapraszamy do obejrzenia naszego skrótu.

Komentarze

Warte obejrzenia

Kosma Złotowski

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.