Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 29 marzec 2020

W piątek stwierdzono zachorowanie pracownika bydgoskiego Szpitala Uniwersyteckiego im. Biziela na COVID-19. Po tej informacji przebadano wszystkich pracowników i pacjentów kliniki neurochirurgi, co wykazało kolejne zachorowania.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 29 marzec 2020 18:53

Stara Bydgoszcz w wersji koloryzowanej vol. 2

Zapraszamy na kolejny spacer po starej Bydgoszczy przygotowany w oparciu o podkoloryzowane stare fotografie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Na początku marca nikt nie spodziewał się, że kolejne dni znacząco zmienią nasze życie. Nie przewidywaliśmy, że będziemy się od siebie izolować, będziemy musieli zrezygnować z życia towarzyskiego natomiast obecność na Mszach Świętych zastąpić będą musiały nam transmisje w telewizji lub w internecie. W końcu nie spodziewaliśmy się, że z dnia na dzień będzie nasza gospodarka pochłaniać się w recesji.

Opublikowano w Regionalne

W niedzielę do południa stwierdzono 10 przypadków zachorowań na koronawirusa w województwie kujawsko-pomorskim. Jest to największy do tej pory jednodniowy wzrost. Łącznie badania potwierdziły 47 zachorowań na COVID-19 w naszym województwie, na szczęście nie mamy żadnych przypadków śmiertelnych.

Opublikowano w Regionalne

Radio Kraków poinformowało, że w wieku 86 lat zmarł kompozytor Krzysztof Penderecki. Za swoją twórczość muzyczną był wielokrotnie nagradzany, pięciokrotnie prestiżową nagrodą Grammy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Żaden polityk nie podejmie decyzji o wyborach narażając ludzi na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia - podkreślił wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Obecnie trudno jest ocenić, czy epidemia koronawirusa będzie wygasać, czy się rozwinie; na taką ocenę trzeba poczekać dwa tygodnie - dodał.

Opublikowano w Magazyn

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja