Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 23 grudzień 2019

W serwisie YouTube można bez problemu znaleźć filmiki na których zdejmuje ktoś koło z założoną przez straż miejską blokadą, po czym zakłada koło zapasowe. Robiąc coś takiego musimy się jednak liczyć z konsekwencjami. W sobotę do takiego incydentu doszło w centrum Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 23 grudzień 2019 17:39

Świąteczna magia Starego Fordonu

W centrum Bydgoszczy mieliśmy jarmark w skali do tej pory niespotykanej w Bydgoszczy. W Starym Fordonie, można powiedzieć na drugim końcu miasta, było znacznie skromniej, ale czuć było pewną wyjątkową atmosferę. O tym co się dzieje w Starym Fordonie rozmawiamy z radną Bernadetą Michałek.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 23 grudzień 2019 15:32

Pierwsze 25 km S-5 otwarte

Dzisiaj dla kujawsko-pomorskiego dzień historyczny, bowiem przed południem został oddany do użytku liczący 25 km odcinek drogi ekspresowej S-5 od granicy województwa wielkopolskiego do węzła Jaroszewo, obejmujący obwodnicę Żnina.

Opublikowano w Regionalne
poniedziałek, 23 grudzień 2019 12:40

Na miesiąc przed bydgoskim Świętem Niepodległości

Do setnej rocznicy wydarzeń z 20 i 22 stycznia 1920 roku pozostał już niespełna miesiąc. Od kilku dni budynek Urzędu Wojewódzkiego zdobi okolicznościowy baner, natomiast przed tygodniem bydgoscy radni uchwalili ,,Rok 100-lecia Powrotu Bydgoszczy do Polski”.

Opublikowano w Bydgoszcz

W kolejnym roku będzie kontynuowana współpraca inowrocławskiego samorządu z Policją. Miasto kwotą 150 tys. zł dofinansuje dodatkowe patrole, które będą przeprowadzone na terenie Inowrocławia, w celu poprawy bezpieczeństwa. W stosunku do kończącego się roku patroli będzie mniej.

Opublikowano w Inowrocław

Opracowane w ramach projektu EMMA studium dla portu rzecznego Bydgoszcz – Solec Kujawski zapowiadają jego budowę do 2027 roku. Są to bardzo ambitne plany z uwagi na to, że żegluga śródlądowa na Wiśle będzie miała rację bytu jedynie w przypadku kaskadyzacji tej rzeki.

Opublikowano w Regionalne
poniedziałek, 23 grudzień 2019 10:41

Wyjaśnienie dotyczące informacji o Marii Dombrowicz

W niedziele poinformowaliśmy, iż dyrektor RDOŚ Maria Dombrowicz została odwołana z funkcji. Z informacji jakie uzyskaliśmy dzisiaj z RDOŚ wynika, że funkcję dyrektora tej jednostki będzie pełnić, natomiast nie będzie już członkiem Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj