Jesteś tutaj: HomeSportPiłka nożnaPaweł Zawistowski odchodzi z Zawiszy
Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 318

Paweł Zawistowski odchodzi z Zawiszy

Napisane przez  wtorek, 04 grudzień 2012 12:42

Paweł Zawistowski wiosną nie będzie już reprezentował barw bydgoskiego klubu. Poza nim z Zawiszy odejdzie kilku innych zawodników

 

To najważniejsza personalna decyzja właściciela klubu Radosława Osucha. Paweł Zawistowski przyszedł do Bydgoszczy przed półtora roku z Arki Gdynia. W Zawiszy głównie wykonywał stałe fragmenty gry. - Usiedliśmy i trochę porozmawialiśmy o jego sytuacji. Paweł Zawistowski gra w Bydgoszczy już dwa lata i ostatnio miewał różne okresy. Dlatego zdecydowaliśmy się na to, aby mógł sobie poszukać nowego klubu. Jeśli go znajdzie, wówczas rozwiążemy obowiązujący kontrakt.

 

To nie jedyne zmiany w bydgoskim zespole. Osuch poinformował portalkujawski.pl o rozwiązaniu umów z dwoma obrońcami Krzysztofem Hrymowiczem i Błażejem Jankowskim oraz rezerwowym bramkarzem Mateuszem Skowrońskim. Z klubu odejdzie też napastnik Tomasz Chałas, ale zostanie za to odesłany do rezerw Paweł Abbott. - Mateusz Skowroński to dobry chłopak i chcemy, żeby dalej się rozwijał. Jeśli znajdzie sobie nowy zespół w niższej lidze z pewnością wpłynie to na jego dalszą karierę - dodał Osuch.

 

Przy takich zmianach konieczne będą uzupełnienia kadry. I tutaj będzie pole popisu dla szefa Zawiszy. - Ofert mamy naprawdę sporo od różnych graczy. Zmiany są konieczne, gdyż drugi raz nie chcę już wiosną przeżywać nieudanej walki o awans. A teraz po rundzie jesiennej znowu jesteśmy dopiero na czwartym miejscu. Wśród potencjalnych wzmocnień wymienia się nazwiska Pawła Sasina oraz doświadczonego pomocnika Kamila Poźniaka.

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj