Jesteś tutaj: HomeSportRuszyły pierwsze mecze rundy mistrzowskiej. Ciekawie było na Glinkach

Ruszyły pierwsze mecze rundy mistrzowskiej. Ciekawie było na Glinkach

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport poniedziałek, 05 kwiecień 2021 12:04

W Wielką Sobotę rozpoczęły się mecze grupy mistrzowskiej, której stawką jest gra o awans do III ligi oraz spadkowej, w której kluby bronią się przed degradacją do V ligi. Niższe ligi jeszcze pauzują z powodu lockdownu.

 

W Wielką Sobotę najciekawiej zapowiadał się pojedynek Chemika Bydgoszcz ze Sportisem Łochowo, oba kluby grały dosłownie tydzień wcześniej na zakończenie rundy zasadniczej – tamten mecz zakończył się remisem, czyli nie przyniósł rozstrzygnięcia. Tym razem nieco lepszy okazał się Chemik, za sprawą bramki zdobytej przez Damiana Rysiewskiego z rzutu karnego w 81 minucie:

 

Oba kluby się zmierzą jeszcze w rewanżu. Włocłavia Włocławek pewnie pokonała Pogoń Mogilno 2:0, natomiast Kujawianka Izbica Kujawska dzięki bezbramkowemu remisowi urwała punkty mającego aspirację gry o III ligę – Liderowi Włocławek. Zawisza Bydgoszcz w 20 kolejce pauzował.

 

Za tydzień Zawisza zmierzy się z wiceliderem Włocłavią Włocławek – ten mecz zapowiada się hitem kolejki. Sportis będzie natomiast pauzował.

 

Warte obejrzenia

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021