Jesteś tutaj: HomeSportNa dostosowanie stadionu miasto przeznaczy około 2 mln

Na dostosowanie stadionu miasto przeznaczy około 2 mln

Napisane przez  ZawiszaTV Opublikowano w Sport czwartek, 20 czerwiec 2013 13:47

Kwotę 2 mln i ponad 300 tys. złotych może pochłonąć z budżetu miasta Bydgoszczy dostosowanie stadionu Zawiszy do wymogów T-Mobile Ekstraklasy. Ta kwota jak zapewnia skarbnik miasta Piotr Tomaszewski została zabezpieczona , istnieje jednak małe prawdopodobieństwo, że prace wykonane zostaną do 19 lipca, czyli I kolejki.

Organizator rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy oczekuje zwiększenie pojemności sektora dla kibiców gości (z 1 tys. do 1,9 tys. miejsc), rozbudowany ma zostać także monitoring oraz system identyfikacji kibiców. Ponadto miasto chce, aby obiekt umożliwiał pełne zapełnienie, czyli widowiska piłkarskie mogło oglądać ponad 20 tys. osób.

 

Termin 19 lipca jest mało prawdopodobny z powodu rozbudowanego postępowania przetargowego. Na szczęście regulamin rozgrywek daje Zawiszy jako beniaminkowi trochę czasu na dopełnienie wymogów. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy