Jesteś tutaj: HomeSportStadion Zawiszy czeka remont

Stadion Zawiszy czeka remont

Napisane przez  Zawisza.TV Opublikowano w Sport poniedziałek, 17 czerwiec 2013 12:18

Jak informuje portal Zawisza.TV stadion bydgoskiego Zawiszy zanim zostanie dopuszczony do rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy, czeka wiele prac.

 

Płyta boiska jest zbyt wąska, z tego powodu na tartanie będą musiały być układane w czasie spotkań piłkarskich pasy sztucznej murawy.

 

Powiększona zostanie także ,,klatka”, czyli sektor dla kibiców gości. Zgodnie z wymogiem T-Mobile Ekstraklasy powinna ona liczyć przynajmniej 5% liczby miejsc dostępnych na stadionie, czyli 1900. Obecnie jest to tylko 1000 miejsc dla przyjezdnych fanów.

 

Rozbudowie, aby sprostać wymogom bezpieczeństwa będzie musiał ulec także system monitoringu, a stadion powinien zostać połączony z krajową bazą danych, co ma utrudnić dostęp na zawody osób z zakazami stadionowymi. Te wymogi nakłada na klub ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy