Jesteś tutaj: HomeSportSportis Social Footbal Club na czele ligi

Sportis Social Footbal Club na czele ligi

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 15 sierpień 2020 21:21

W meczu 3 kolejki IV ligi Sportis Social Club w podbygoskim Łochowie pokonał wysoko Chełminiankę Chełmno, dzięki czemu z kompletem punktów (9) samodzielnie przewodniczy tabeli. Na kolejnych miejscach z 7 punktami plasuje się dla kluby z Włocławka – Włocłavia i Lider – ten drugi klub 2:0 pokonał Chemika Bydgoszcz oraz Zawisza Bydgoszcz.

Pierwsza połowa meczu w Łochowie przebiegała w słońcu i przy wysokiej temperaturze, przez co gra dla piłkarzy nie była zbyt komfortowa. Zdecydowanie lepiej prezentowali się gospodarze, którzy udokumentowali to bramką Nana Ntuli (skrót meczu obejrzeć można powyżej). W drugiej połowie, gdy słońce już piłkarzom odpuściło, po błędzie defensywy Chełminianki, pięknym strzałem na bramkę popisał się Denis Janu. Dopiero na 30 minut przed końcem meczu goście zaczęli coś pokazywać na boisku, ale to nadal dominował Sportis. Na 3:0 podwyższył z rzutu wolnego Mariusz Miłek, również był to ciekawy strzał. Wynik meczu ustanowił Georgio Dymitrov. Wszystkie bramki można obejrzeć w skrócie.

W pozostałych meczach Zawisza wygrał z Lechem Rypin 3:0 , natomiast BKS Bydgoszcz wygrał skromnie 1:0 z Cuiavią Inowrocław.