Jesteś tutaj: HomeSportPZPN: Decyzje co do rozgrywek zapadną do 11 maja

PZPN: Decyzje co do rozgrywek zapadną do 11 maja

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport wtorek, 21 kwiecień 2020 21:05

Zapadła wstępna decyzja o wznowieniu rozgrywek I i II ligi na przełomie maja i czerwca. Co jednak z niższymi ligami? Kilka dni temu na wideokonferencji z udziałem prezes PZPN Zbigniewa Bońka i prezesów wojewódzkich związków piłkarskich ustalono, że decyzję maja zapaść najpóźniej do 11 maja. Do tego czasu kibicom przyjdzie życie w niepewności.

Wypracowane ma być stanowisko dotyczące niższych lig dla całego kraju – mowa o rozgrywkach od III ligi w dół. Możliwe są różne scenariusze, od wznowienia rozgrywek i przedłużenia rundy wiosennej, po zakończenie rozgrywek na obecnym etapie, co wymagać będzie jednak ustalenia zasad zakończenia sezonu, w tym kwestii awansów i spadków z ligi.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja