Jesteś tutaj: HomeSportSparta pokonuje Zawiszę w pierwszym sparingu

Sparta pokonuje Zawiszę w pierwszym sparingu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 13 lipiec 2019 16:42

W Brodnicy w meczu sparingowym miejscowa Sparta podejmowała Zawiszę Bydgoszcz. Oba kluby będą występowały w najbliższym sezonie w IV lidze. Lepsi okazali się gospodarze.

BKS Sparta Brodnica pokonała Zawiszę w stosunku 3:1. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Bartłomiej Kaczyński. W 70 minucie do remisu doprowadził Adam Wiśniewski. O zwycięstwie Sparty zdecydowały bramki Adama Reise z 80 i 86 minuty. Sparta poprzedni sezon zakończyła na trzeciej lokacie, z 8 punktami straty do Unii Janikowo, która wywalczyła awans do III ligi. Można się zatem spodziewać, że zespół z Brodnicy będzie w czołówce również w tym sezonie.

 

W środę, w drugim meczu sparingowym, Zawisza podejmie V-ligowy Łokietek Brześć Kujawski. Dzisiaj zespół z Brześcia wysoko przegrał z III ligową Unią Janikowo w stosunku 7:2.

 

Kolejne sparingi Zawiszy:

20 lipca – Zawisza Bydgoszcz – Jeziorak Iława (IV liga warmińsko-mazurska)

24 lipca – Unia Solec Kujawski – Zawisza Bydgoszcz (spadkowicz do V ligi)

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy