Jesteś tutaj: HomeSportGospodarze żegnają się z mistrzostwami

Gospodarze żegnają się z mistrzostwami

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport niedziela, 02 czerwiec 2019 22:17

Polska kończy udział w Mistrzostwa Świata U-20, których jest gospodarzem, po meczu 1/8 finału. Lepsi od biało-czerwonych okazali się Włosi, którzy dwa razy występowali na stadionie Zawiszy. Mecz Polska – Włochy rozegrany został w Gdyni.

Polacy dość dobrze prezentowali się w pierwszych minutach, ale z biegiem czasu coraz większą przewagę zaczynali zdobywać piłkarze z półwyspu apenińskiego. Od 38 minuty za sprawą bramki zdobytej z rzutu karnego przez Andreę Pinamontiego prowadzili. W drugiej połowie Polacy starali się odrobić straty, ale ostatecznie mecz ten wygrali Włosi w stosunku 1:0. Dla reprezentacji Polski oznacza to zakończenie udziału w turnieju.

 

Reprezentacja Włoch w fazie grupowej dwukrotnie grała na stadionie Zawiszy. 26 maja wygrała 0:1 z Ekwadorem, a 29 maja zremisowała z Japonią.

 

We wtorek 4 czerwca ostatni mecz rozgrywany na stadionie Zawiszy – w ramach 1/8 finału Francja zmierzy się z Argentyną.

 

Mistrzostwa Świata do lat 20 zakończą się 15 czerwca, finałem rozgrywanym w Łodzi. Dzień wcześniej w Gdyni rozegrany zostanie mecz o trzecie miejsce.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy