Jesteś tutaj: HomeSportKorzystny dla wszystkich remis

Korzystny dla wszystkich remis

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport czwartek, 30 maj 2019 13:15
Korzystny dla wszystkich remis Fot: Robert Sawicki / UMB

Na zakończenie rozgrywek grupy ,,B” w ramach mistrzostw świata U-20 w piłce nożnej Włochy zmierzyły się w Bydgoszczy z Japonią. Wynik tego meczu jest korzystny dla obu drużyn, bowiem zarówno Włosi oraz Japończycy awansowali do 1/8 finału. Obie reprezentacje na Zawiszy wystąpiły po dwa razy i możemy powiedzieć, że wizyty w Bydgoszczy kończą się dla nich szczęśliwie.

Wspomniany mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Zobacz jak prezentuje się stadion Zawiszy na oficjalnym skrócie FIFA:

 

Jutro (piątek) reprezentacja Arabii Saudyjskie zmierzy się przy ulicy Gdańskiej z Panamą. Będzie to przedostatni mecz tego turnieju rozgrywany w Bydgoszczy – dodatkowo 4 czerwca rozegranie zostanie na Zawiszy mecz 1/8 finałów, O tym kto to będzie zdecydują dzisiejsze i jutrzejsze mecze w Tychach i Bielsko-Białej – najprawdopodobniej z grupy F z pierwszego miejsca awansuje Argentyna, w grupie D walka toczy się pomiędzy Nigerią, Stanami Zjednoczonymi i prowadzącą w tabeli Ukrainą.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja