Jesteś tutaj: HomeSportKorzystny dla wszystkich remis

Korzystny dla wszystkich remis

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport czwartek, 30 maj 2019 13:15
Korzystny dla wszystkich remis Fot: Robert Sawicki / UMB

Na zakończenie rozgrywek grupy ,,B” w ramach mistrzostw świata U-20 w piłce nożnej Włochy zmierzyły się w Bydgoszczy z Japonią. Wynik tego meczu jest korzystny dla obu drużyn, bowiem zarówno Włosi oraz Japończycy awansowali do 1/8 finału. Obie reprezentacje na Zawiszy wystąpiły po dwa razy i możemy powiedzieć, że wizyty w Bydgoszczy kończą się dla nich szczęśliwie.

Wspomniany mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Zobacz jak prezentuje się stadion Zawiszy na oficjalnym skrócie FIFA:

 

Jutro (piątek) reprezentacja Arabii Saudyjskie zmierzy się przy ulicy Gdańskiej z Panamą. Będzie to przedostatni mecz tego turnieju rozgrywany w Bydgoszczy – dodatkowo 4 czerwca rozegranie zostanie na Zawiszy mecz 1/8 finałów, O tym kto to będzie zdecydują dzisiejsze i jutrzejsze mecze w Tychach i Bielsko-Białej – najprawdopodobniej z grupy F z pierwszego miejsca awansuje Argentyna, w grupie D walka toczy się pomiędzy Nigerią, Stanami Zjednoczonymi i prowadzącą w tabeli Ukrainą.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)