Jesteś tutaj: HomeSportDo Bydgoszczy zawitało trofeum Mistrzostw Świata U-20

Do Bydgoszczy zawitało trofeum Mistrzostw Świata U-20

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport środa, 08 maj 2019 19:21
Do Bydgoszczy zawitało trofeum Mistrzostw Świata U-20 Fot: UMB

15 czerwca dowiemy się kto będzie zwycięzcą mundialu do lat 20. W środę trofeum turnieju, którego będzie organizatorem Polska, trafiło na kilka godzin do Bydgoszczy, do jednego z miast gospodarzy. Pierwszy mecz na stadionie Zawiszy odbędzie się 23 maja, gdy w grupie B Japonia zmierzy się z Ekwadorem.

W sumie w Bydgoszczy rozegranych będzie sześć meczów fazy grupowej (grupy B i E) oraz jeden mecz 1/8 finału. Nad Brdą zobaczymy reprezentacje: Japonii, Ekwadoru, Panamy, Mali, Włoch, Francji, i Arabii Saudyjskiej. Wizyta pucharu świadczy, że wkrótce zaczną się zjeżdżać do naszego regionu reprezentacje oraz kibice, jak widzimy z całego świata. Do ich dyspozycji będą boiska treningowe na Chemiku, w Łochowie oraz w Solcu Kujawskim. Bilety kosztują 10 i 20 zł.

 

Przedstawiciele władz lokalnych oraz władze CWZS wyraziły gotowość obiektów i miasta do Mistrzostwa Świata U-20.

 

Reprezentacja Polski wystąpi w grupie A przeciwko: Kolumbii, Senegalowi i Tahiti.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja