Jesteś tutaj: HomeSportDuże emocje przy Sielskiej

Duże emocje przy Sielskiej

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport sobota, 13 kwiecień 2019 19:43

Tak emocjonującego spotkania z udziałem Zawiszy Bydgoszcz nie było dawno. Mecz toczył się do ostatniej sekundy. W rezultacie Zawisza i Sportis Łochowo muszą podzielić się punktami.

 

Mecz lepiej rozpoczęli niebiesko-czarni uzyskując optyczną przewagę. Wraz z upływem minut coraz lepiej prezentowali się jednak goście z Łochowa. Było to na pewno spotkanie na wysokim poziomie, pełne walki z obu stron. Z punktu widzenia kibica mogło być mniej atrakcyjne, bowiem jak na lekarstwo szukać strzałów w światło bramki. Oba zespoły grały bardzo rozważnie w obronie, starając się nie pozwalać swoim rywalom na strzały na bramkę. Ostatecznie dzisiaj przy Sielskiej w Fordonie bramek nie zobaczyliśmy.

 

Zawisza kilka razy próbował odmienić wynik strzałami z dystansu, które bywały efektowne, ale nie trafiały w światło bramki. Podczas jednego z fragmentów gry zawodnik Zawiszy popisał się przewrotką, ale przytomnie piłkę złapał bramkarz Sportisu.

 

Zawisza Bydgoszcz – Sportis Łochowo 0:0

 

W Wielką Sobotę Zawisza zagra z Flisakiem Złotorią. Będzie to pierwszy mecz wyjazdowy w rundzie wiosennej niebiesko-czarnych, Flisak ten mecz chce zorganizować przy Sielskien w Fordonie.

 

Skrót filmowy meczu

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja