Jesteś tutaj: HomeSportLider i wicelider odpoczywali

Lider i wicelider odpoczywali

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport niedziela, 07 kwiecień 2019 20:41

W sobotę i niedzielę rozgrywana była 19 kolejka V ligi – lider Zawisza Bydgoszcz oraz wicelidera Mustang Ostaszewo nie wyszli na boisko. Mustang według terminarzu powinien zagrać z Iskrą Ciechocin, która wycofała się już pod II kolejce. Zawisza natomiast miał się zmierzyć z Gryfem Siscienko, który wycofał się już po zakończeni rundy jesiennej, zatem ten mecz został rozstrzygnięty jako walkower na korzyść Zawiszy.

Trzeci w tabeli Start Pruszcz na wyjeździe zagrał z Victorią Lisewo, którą pokonał 0:5. Dzięki pauzie Mustanga Start awansował na pozycję wicelidera, ale Mustang ma do rozegrania jednem mecz więcej. Przyszłotygodniowy rywal Zawiszy Sportis Łochowo wygrał 3:1 z Sokołem Radomin.

 

W rundzie jesiennej Zawisza pokonał Gryfa Sicienko 1:0.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja