Jesteś tutaj: HomeSportTyczkarki i tyczkarze będą rywalizować w.... galerii handlowej

Tyczkarki i tyczkarze będą rywalizować w.... galerii handlowej

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport wtorek, 19 luty 2019 19:32

W najbliższą sobotę w Zielonych Arkadach odbędzie się lekkoatletyczny miting w skoku o tyczce. Zobaczymy polskie gwiazdy w tej dyscyplinie: Annę Rogowską, Monikę Pyrek, Piotra Liska i Pawła Wojciechowskiego. Ten ostatni powinien liczyć na szczególny doping, z racji trenowania w bydgoskim Zawiszy.

 

- Poprzez organizację zawodów chcemy przede wszystkim zachęcić mieszkańców Bydgoszczy i okolic do aktywnego trybu życia. Kto wie, może podczas wydarzenia zostanie odkryty nowy talent na miarę Pawła Wojciechowskiego? – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

 

Zawody główne odbędą się w niedzielę 24 lutego w godzinach 11:00 – 20:00. W sobotę natomiast dla gości galerii handlowej przygotowane będzie miasteczko lekkoatletyczne, gdzie pod okiem trenera będziemy mogli spróbować swoich sił w skoku w dal, czy w skoku o tyczce. Zawody wpisane zostały do oficjalnego kalendarza Polskiego Zwiázku Lekkiej Atletyki.

 

Przywykliśmy, że sportowcy rywalizują na stadionach, niestety lekkoatletyka boryka się ostatnio z kryzysem, przez co trudno jest zgromadzić widownie. Stąd też coraz częściej działacze sportowi starają się wychodzić w miejsca, gdzie gromadzi się ludność. Przy okazji odbywającego się co roku na Zawiszy Europejskiego Festiwalu Lekkoatletycznego postanowiono konkurencje pchnięcia kulą rozegrać na płycie Starego Rynku, co okazało się udanym eksperymentem. Pomysł na zawody w centrum handlowym wydaje się iść w tym toku działania.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy