Jesteś tutaj: HomeSportJeziorak lepszy od Zawiszy

Jeziorak lepszy od Zawiszy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 09 luty 2019 17:46
Jeziorak lepszy od Zawiszy Fot: SP Zawisza

W drugim meczu sparingowym Jeziorak Iława pokonuje u siebie Zawiszę Bydgoszcz w stosunku 5:1. Jeziora występuje w rozgrywkach IV ligi warmińsko-mazurskiej, gdzie zajmuje po rundzie jesiennej czwartą lokatę.

 

Do przerwy Jeziorak prowadził tylko 1:0 po bramce Wojciecha Figurskiego. W drugiej odsłonie tego meczu padło aż pięć bramek, honorową dla Zawiszy zdobył Adrian Brzeziński.

 

Jeziorak był kolejnym rywalem z wyższej klasy, z którym mierzył się Zawisza. Przed tygodniem niebiesko-czarni przegrali 2:0 w Wągrowcu z miejscową Nielbą, która ma duże szanse na awans do III ligi.

 

W najbliższą środę 13 lutego Zawisza zmierzy się z Chełminianką Chełmno, natomiast w przyszły piątek z IV ligową Spartą Brodnica. Będzie to zatem kolejny rywal z IV ligi, tym razem jednak kujawsko-pomorskiej.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy