Jesteś tutaj: HomeSportWielkie nerwy w Więcborku na zakończenie

Wielkie nerwy w Więcborku na zakończenie

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport sobota, 17 listopad 2018 16:55

W ostatniej kolejce V ligi w tym roku Grom Więcbork podejmował Zawiszę Bydgoszcz. Gospodarze w tym sezonie plasują się w końcówce tabeli, ale w konfrontacji z rywalem chcieli się pokazać jak najlepiej, co sprawiło iż emocje temu spotkaniu towarzyszyły aż do ostatniego gwizdka sędziego.

 

Zawisza rozpoczął dobrze, stwarzając szczególnie groźne sytuacje gospodarzom po kontratakach. Były sytuacje, które można było zamienić na bramki, ale brakowało skuteczności. Goście próbowali swojego szczęścia również ze stałych fragmentów gry, ale goli z tego nie było. W pierwszej połowie tego meczu bramek nie oglądaliśmy.

 

Na drugą połowę piłkarze Gromu wyszli jakby jeszcze bardziej zmotywowani, jakby liczyli, iż mogą sprawić niespodziankę. Bramkę w 65 minucie zdobył jednak Zawisza, po stałym fragmencie gdy, z rzutu rożnego, bramkę główką zdobył Bartosz Stoppel. Po kilku minutach niebiesko-czarni jakby się jednak wycofali, gospodarze natomiast mieli motywację, aby doprowadzić do remisu. W ostatnich minutach gry Zawisza zaczął już ,,grać na czas”, co skończyło się dwoma żółtymi kartkami, w tym dla bramkarza Jana Stypczyńskiego. W końcu jednak sędzia zagwizdał po raz ostatni i Zawisza z Więcborka przywozi 3 punkty.

 

 

Po zakończeniu rundy jesiennej Zawisza ma 36 punktów, drugi Mustang Ostaszewo 32, natomiast Start Pruszcz po dzisiejszej porażce z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie 29 punktów. Do IV ligi awansują dwa najlepsze zespoły, stąd też Zawisza z dość wysoką zaliczką podejdzie do rozgrywek rundy wiosennej.

 

Zobacz skrót meczu

 

Grom Więcbork – Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0)

65 minuta – Bartosz Stoppel

 

 

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy