Jesteś tutaj: HomeSportZawisza przywozi z wyjazdu 3 punty

Zawisza przywozi z wyjazdu 3 punty

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 25 sierpień 2018 14:08

W 3 kolejce rozgrywek V ligi Sokół Radomin podejmował Zawiszę Bydgoszcz. Był to kolejny dla niebiesko-czarnych dość ciężki mecz. Przed spotkaniem oba kluby miały tyle samo punktów, Sokół szczególnie w pierwszej połowie pokazywał, że chce ten mecz wygrać.

Pierwsza odsłona meczu była w miarę wyrównana. Bramki zaczęły padać jednak dopiero po zmianie stron. W 59 minucie spotkania wynik otworzył Paweł Kanik. W przeciwieństwie do ubiegłotygodniowego rywala Naprzodu Jabłonowo Pomorskie, piłkarze Sokoła po stracie bramki nie podłamali się, pokazując Zawiszy, że do końca meczu jeszcze pół godziny gry. W 82 minucie na 0:2 podwyższył Patryk Kozłowski. Gospodarze odpowiedzieli w 87 minucie golem Pawła Jachowskiego.

Sokół Radomin – Zawisza Bydgoszcz 1:2 (0:0).

Za tydzień niebiesko-czarni zagrają w Potulicach z Gryfem Sicienko.