Jesteś tutaj: HomeSportSędziowie piłkarscy zafundowali Zawiszy trening

Sędziowie piłkarscy zafundowali Zawiszy trening

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport środa, 22 sierpień 2018 21:21

Traf chciał, że pierwszym i jedynym rywalem Kolegium Sędziowskiego K-PZPN w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski stał się bydgoski Zawisza. Niebiesko-czarni w rezerwowym składzie okazali się dla arbitrów piłkarskich zbyt trudnym rywalem i wyeliminowali ich z dalszych rozgrywek.

Mecz rozgrywany był na obiektach CWZS przy ulicy Sielskiej w Fordonie. Jest to już wydarzenie, bowiem był to pierwszy mecz o stawkę o dawien dawna, w którym Zawisza był gospodarzem na bydgoskiej ziemi. Dla niebiesko-czarnych był to jednak bardziej trening, bowiem kilka minut po pierwszy gwizdu sędziego, nikt się na Sielskiej nie spodziewał niespodzianki.

 

Niespodziewanie w pierwszych kilku minutach padły dwie bramki dla Zawiszy: Patryka Kozłowskiego i Patryka Straszewskiego. Pod koniec pierwszej połowy podwyższył jeszcze Patryk Błażejewicz, zaś sędzia Szymon Rutkowski zdobył bramkę honorową dla gości. W drugiej odsłonie tego meczu gole już nie wpadały. Przez cały mecz gorący doping prowadzili kibice Zawiszy.

 

 

Zawisza Bydgoszcz – Kolegium Sędziowskie K-PZPN 3:1 (3:1)

 

 

Za kilka dni poznamy kolejnego pucharowego rywala Zawiszy. Natomiast w sobotę Zawiszę czeka kolejny mecz wyjazdowy przeciwko Sokołowi Radzymin.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy