Jesteś tutaj: HomeSportTo może być najważniejszy dla Zawiszy mecz w tym roku

To może być najważniejszy dla Zawiszy mecz w tym roku

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport piątek, 11 maj 2018 12:37

Można powiedzieć w Zawiszy pełna mobilizacja przed sobotnim meczem – o godzinie 16:00 wicelider Fala Świekatowo podejmie u siebie lidera Zawiszę Bydgoszcz. Jeżeli ten mecz wygrają niebiesko-czarni to na pięć kolejek przed końcem sezonu zdobędą przybliżającą ich do V ligi przewagę 6 punktów.

Jeżeli w tym meczu górą okazaliby się gospodarze, to wówczas rywalizacja w tych ostatnich kolejkach (doliczyć trzeba również mecze zaległe) będzie bardzo emocjonująca. Fala w ostatnim czasie gra mniej pewnie, przed tygodniem minimalnie wygrała w Osielsku z GLZS-em, tydzień wcześniej pewnie (0:4) zdemolowała na wyjeździe LZS Piaseczno, ale jeszcze tydzień wcześniej niespodziewanie polegała z Tartakiem Wudzyn (przed tygodniem Zawisza rozbił ten zespół 4:0). Pewnym możemy być jednak tego, że również zespół Fali mobilizuje się przed jutrzejszym spotkaniem.

 

W rundzie jesiennej w konfrontacji tych zespołów lepszy okazał się Zawisza, ale były to bardzo ciężkie trzy punkty. Do przerwy mieliśmy wynik 1:1, dopiero w 64 minucie pięknym strzałem z dystansu Arkadiusz Nowicki dał Zawiszy trzy punkty, dzięki którym niebiesko-czarni wrócili na pozycję lidera.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

99. rocznica powrotu Bydgoszczy do niepodległej Polski

Kosma Złotowski

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.