Jesteś tutaj: HomeSportZ meczu GLKS Dobrcz z Zawiszą

Z meczu GLKS Dobrcz z Zawiszą

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Sport niedziela, 18 marzec 2018 19:32

Rozgrywany na zmarzniętej murawie, przy wietrze mecz, był przede wszystkim spotkaniem walki. Mogliśmy zobaczyć w nim wiele męskiej gry i walki o piłkę. Nie było to jednak z powodu panujących warunków spotkanie pełne piłkarskiego polotu.

Chcielibyśmy przeprosić czytelników za gorszą jakość materiału, ale ujemnych temperatur nie lubi również sprzęt elektroniczny.

 

 

Więcej o meczu piszemy: Ważne trzy punkty Zawiszy po meczu walki

 

Połowa meczów odwołana

W ramach 14 kolejki A-klasy, z planowanych 6 meczów rozegrano tylko połowę. Victoria Niemcz zremisowała w Tartakiem Wudzyn 2:2, natomiast Victoria Konorowo przegrała u siebie z wiceliderem Falą Świekatowo, zatem nadal przewaga Zawiszy wynosi tylko dwa punkty. Pozostałe mecze rozegrane zostaną w innym terminie, bowiem w ten weekend boiska, na których miały być rozegrane, nie nadawały się do gry. Również nie doszedł do skutku mecz Dębu Potulice z Kamionką Kamień Krajeński, bowiem pojawiły się problemy z murawą boiska, na którym Zawisza występuje jako gospodarz.

 

Za tydzień niebiesko-czarni, z powodu wycofania się z rozgrywek Myśliwca Gostycyn, będą odpoczywali. Miejmy nadzieje, że za dwa tygodnie, gdy Victoria Koronowo podejmie Zawiszę, będziemy odczuwali już na dobre wiosnę.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

99. rocznica powrotu Bydgoszczy do niepodległej Polski

Kosma Złotowski

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.