Jesteś tutaj: HomeSportKolejny udany mecz Zawiszy i Patryka Berezy

Kolejny udany mecz Zawiszy i Patryka Berezy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 18 marzec 2017 17:33

W Świeciu Zawisza Bydgoszcz podejmował w sobotę Star Pruszcz Pomorski, zespół występujący klasę wyżej od bydgoskiego zespołu, będący w ścisłej rywalizacji o V ligę. Pojedynek ten zdominował jednak B-klasowy Zawisza.

Trenerom Zawiszy Bydgoszcz zależało, aby móc rozegrać ten mecz na naturalnym boisku, niestety opady deszczu uniemożliwiły to i mecz rozegrano na boisku ze sztuczną murawą.

 

Wynik bramkowy otworzył najskuteczniejszy strzelec Zawiszy w rundzie jesiennej Wojciech Ruczynski, który bramkarza gospodarzy pokonał po indywidualnej akcji. Pierwsza połowa zakończyła się z minimalną przewagą niebiesko-czarnych.

 

Znacznie ciekawej było już w drugiej odsłonie meczu. Worek bramek otworzył również zdobywca wielu bramek dla Zawiszy na jesieni Nikodem Kasperczak uderzeniem z dystansu w 73 minucie. Dwie minuty ten sam zawodnik podwyższył na 0:3 dla Zawiszy. Ostatnie dwie bramki należały już do Patryk Berezy (78 i 87 minuta), który w przerwie zimowej do Zawiszy przeszedł z Akademii Futbolu Brzoza.

 

Coraz bardziej zbliżamy się do inauguracji rundy wiosennej, która nastąpi w niedzielę 2 kwietnia – w Potulicach Zawisza podejmie wówczas w meczu na szczycie lidera B-klasy Wisłę Fordon. Wskazać należy, że Zawisza i Wisła mają identyczną liczbę punktów.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja