Jesteś tutaj: HomeSamorządowcyPlebiscyt - Perełki Kujaw i okolic

Plebiscyt - Perełki Kujaw i okolic

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Samorząd czwartek, 18 kwiecień 2013 16:31

Portal Kujawski wraz ze stowarzyszeniem Instytut Rozwoju Bydgoszczy organizuje plebiscyt którego celem jest promocja turystyczna zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. Chcemy pokazać mieszkańcom regionu, że mamy prawdziwe skarby, o których nie do końca wiemy.

 

Poniżej regulamin:

 

I .Postanowienia ogólne

  1. 1.Organizatorem plebiscytu jest serwis www.portalkujawski.pl oraz stowarzyszenie Instytut Rozwoju Bydgoszczy.
  2. 2.Celem plebiscytu jest promocja miejsc, będących atrakcjami turystycznymi zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego.
  3. 3.Udział w plebiscycie mogą wziąć gminy z powiatów: nakielskiego, inowrocławskiego, sępoleńskiego, mogileńskiego, bydgoskiego, żnińskiego, tucholskiego, świeckiego oraz Miasto Bydgoszcz.
  4. 4.Warunkiem udziału w plebiscycie jest nadesłanie do dnia 29 kwietnia 2013 dwóch fotografii oraz krótkiego opisu atrakcji turystycznej pod adres e-mail – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  5. 5.Nagrodą w plebiscycie jest 7 dniowa emisja reklamy na łamach serwisu www.portalkujawski.pl do wykorzystania w roku 2013. (wymiar: 728x90).
  6. 6.Trzy najwyżej oceniane miejsca zostaną także wyróżnione w publikacjach serwisu www.portalkujawski.pl

II. Zasady rozstrzygnięcia

  1. 1.Zgłoszenia, które przejdą kwalifikację redakcji serwisu www.portalkujawski.pl wezmą udział w głosowaniu internautów.
  2. 2.Głosowanie odbywać się będzie w dniach 30.04 – 10.05 po przez sondę w portalu społecznościowym – www.facebook.com Umożliwia on oddanie danemu użytkownikowi tylko jednego głosu, co w opinii organizatora jest najuczciwszym rozwiązaniem.
  3. 3.Wyniki głosowania będą ostatecznym rozstrzygnięciem plebiscytu.

 

Wydłużyliśmy czas zgłoszeń do 29 kwietnia. 

Komentarze

Warte obejrzenia

Dyskuskusje

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.