Jesteś tutaj: HomeSamorządowcyPlebiscyt - Perełki Kujaw i okolic

Plebiscyt - Perełki Kujaw i okolic

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Samorząd czwartek, 18 kwiecień 2013 16:31

Portal Kujawski wraz ze stowarzyszeniem Instytut Rozwoju Bydgoszczy organizuje plebiscyt którego celem jest promocja turystyczna zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. Chcemy pokazać mieszkańcom regionu, że mamy prawdziwe skarby, o których nie do końca wiemy.

 

Poniżej regulamin:

 

I .Postanowienia ogólne

  1. 1.Organizatorem plebiscytu jest serwis www.portalkujawski.pl oraz stowarzyszenie Instytut Rozwoju Bydgoszczy.
  2. 2.Celem plebiscytu jest promocja miejsc, będących atrakcjami turystycznymi zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego.
  3. 3.Udział w plebiscycie mogą wziąć gminy z powiatów: nakielskiego, inowrocławskiego, sępoleńskiego, mogileńskiego, bydgoskiego, żnińskiego, tucholskiego, świeckiego oraz Miasto Bydgoszcz.
  4. 4.Warunkiem udziału w plebiscycie jest nadesłanie do dnia 29 kwietnia 2013 dwóch fotografii oraz krótkiego opisu atrakcji turystycznej pod adres e-mail – redakcja@portalkujawski.pl
  5. 5.Nagrodą w plebiscycie jest 7 dniowa emisja reklamy na łamach serwisu www.portalkujawski.pl do wykorzystania w roku 2013. (wymiar: 728x90).
  6. 6.Trzy najwyżej oceniane miejsca zostaną także wyróżnione w publikacjach serwisu www.portalkujawski.pl

II. Zasady rozstrzygnięcia

  1. 1.Zgłoszenia, które przejdą kwalifikację redakcji serwisu www.portalkujawski.pl wezmą udział w głosowaniu internautów.
  2. 2.Głosowanie odbywać się będzie w dniach 30.04 – 10.05 po przez sondę w portalu społecznościowym – www.facebook.com Umożliwia on oddanie danemu użytkownikowi tylko jednego głosu, co w opinii organizatora jest najuczciwszym rozwiązaniem.
  3. 3.Wyniki głosowania będą ostatecznym rozstrzygnięciem plebiscytu.

 

Wydłużyliśmy czas zgłoszeń do 29 kwietnia. 

Komentarze

Warte obejrzenia

Dyskuskusje

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

Stan na dzień 06.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 245

- stwierzone zgony - 2

- liczba osób hospitalizowanych – 197

- liczba osób w kwarantannie – 13042

- liczba osób objętych nadzorem – 829

- liczba pobranych próbek – 4502

 

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów