Jesteś tutaj: HomeRegionDo referendum w sprawie uchodźców dość daleka droga

Do referendum w sprawie uchodźców dość daleka droga

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 06 czerwiec 2016 16:49

Od 21 stycznia posłowie Kukiz15 przy wsparciu Armii Wojowników zbierają podpisy pod wnioskiem o referendum ,,Stop uchodźcom”, w którym Polacy mieliby zdecydować o przyjmowaniu przybyszów. Wniosek o rozpisanie referendum musi poprzeć przynajmniej 500 tys. obywateli polskich. Minęło już kilka miesięcy i okazuje się, że do pozytywnego zakończenia akcji dość daleka droga.

Zbiórka podpisów stała się zatem pewnego rodzaju sprawdzianem organizacyjnym środowiska Pawła Kukiza. Okazuje się, że wypada ono dość słabo, albo idea referendum po prostu nie poruszyła Polaków. Od rozpoczęcia zbiórki akcji minęły już bowiem cztery miesiące, a jak przyznał na Facebook-u sam Paweł Kukiz, zebrano dopiero zaledwie ok. 300 tys. podpisów.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy