Jesteś tutaj: HomeRegionLatos z Kownackim musieli sobie chyba wiele wyjaśnić

Latos z Kownackim musieli sobie chyba wiele wyjaśnić

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne piątek, 12 luty 2016 18:20

Na sali sejmowej podczas głosowań nad sztandarowym projektem rządu PiS 500+, w oczy rzucała się dyskusja dwóch posłów z naszego okręgu – wiceministra Bartosza Kownackiego i posła Tomasza Latosa. Po gestach tego pierwszego można odnieść wrażenie, że parlamentarzyści mieli sobie wiele do wyjaśnienia. Latos nie sprawiał natomiast wrażenia, jakoby przekonywały go wyjaśniania kolegi ministra.

Do rządowego projektu 500+ opozycja złożyła kilka poprawek, które były głosowane w czwartek przed południem. Przed głosowaniem każdej poprawki miała miejsce krótka dyskusja. Posłowie Kownacki i Latos wykorzystali ten czas, na prowadzenie ze sobą poważnej dysputy. Gdy miało miejsce już właściwe głosowanie, wracali na chwilę do swoich miejsc, aby oddać głos.

 

W tle rozmowy widoczna jest posłanka Krystyna Pawłowicz, która prowadzi w tym momencie telefoniczną konferencję.

 

Nie jest tajemnicą, iż pomiędzy posłami, również w naszym okręgu, trwają tarcia o obsadę funkcji w agencjach rządowych. Być może i ta kwestia była przedmiotem dyskusji.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy