Jesteś tutaj: HomeRegionEgzotyczna jedynka Pawła Kukiza

Egzotyczna jedynka Pawła Kukiza

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne czwartek, 27 sierpień 2015 19:38

Paweł Kukiz przedstawił kandydatów do Sejmu, jedynką w okręgu bydgoskim będzie paraolimpijczyk Mirosław Piesak. Z drugiego miejsca wystartuje Piotr Najzer z Kongresu Nowej Prawicy.

,,Wzwód po polsku, czyli o połykaniu Viagry i jej podróbek” to tytuł publikacji Newsweeka, która dała bydgoskiemu paraolimpijczykowi Mirosławowi Piesakowi ogólnopolski rozgłos. Kilka tygodni później Piesak zaczyna przedzierać się do polityki.

 

Pierwsza konferencja prasowa z udziałem Mirosława Piesaka wypadła mówiąc delikatnie przynajmniej słabo. Miało być o planowanym na przyszłą niedzielę referendum i o Jednomandatowych Okręgach Wyborczych. Piesak podkreślał, że referendum i JOW to na chwilę obecną sprawa najważniejsza, ale na konferencji pochłaniały go bardziej wewnętrzne konflikty w stowarzyszeniu, którego członkiem jest Piesak, że jeden z dziennikarzy musiał przypomnieć o temacie konferencji.

 

Z drugiego miejsca wystartuje Piotr Najzer z Kongresu Nowej Prawicy, który jest dość popularnym videoblogerem Youtube. Przez długi czas przymierzany był on na lidera listy, gdyż w porównaniu z Piesakiem prezentuje się znacznie profesjonalnie.

 

Trzecia na liście będzie Małgorzata Sirko z Inowrocławia.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Lipiec 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.