Jesteś tutaj: HomeRegionMarszałek Sikorski pożegnał nowych samorządowców

Marszałek Sikorski pożegnał nowych samorządowców

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne piątek, 12 grudzień 2014 19:22

W skutek wyników wyborów samorządowych trzynastu posłów zrzekło się mandatów, aby służyć mieszkańcom jako samorządowcy. Wśród nich znalazł się Jarosław Katulski, do niedawana wiceprzewodniczący Komisji Zdrowia Sejmu RP, od pewnego czasu zaś radny Sejmiku oraz członek jego prezydium.

 

Marszałek Sejmu Radosław Sikorski pogratulował piątce byłych członkom Sejmu, którzy znaleźli czas na spotkanie pożegnalne i złożył życzenia powodzenia w nowych funkcjach. Posłom wręczono także imienne tabliczki z miejsc które zajmowali.

 

W spotkaniu za Katulskim wzięła udział także nowa burmistrz Śmigla Małgorzata Adamczyk, prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz burmistrz Iławy Adam Żyliński.

 

Funkcję samorządowe objęli także byli posłowie – Robert Biedroń (prezydent Słupska), Łukasz Borowiak, Jerzy Rębek, Wojciech Saługa, Radosław Witkowski, Zbigniew Włodkowski, Marcin Wojtkowiak i Jarosław Żaczek.

 

Mandat poselski po Jarosławie Katulskim najprawdopodobniej obejmie Grażyna Ciemniak, w przeszłości posłanka, w ostatnim czasie zastępca prezydenta Bydgoszczy. W listopadowych wyborach uzyskała mandat radnej Bydgoszczy, z którego zrezygnowała.

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)