Jesteś tutaj: HomeRegionOstatnie godziny, aby przygotować paczkę i pomóc

Ostatnie godziny, aby przygotować paczkę i pomóc

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne czwartek, 11 grudzień 2014 15:45

Na chwilę obecną jeszcze 34 rodzinny w kujawsko-pomorskim oczekują na pomoc w ramach kolejnej edycji ,,Szlachetnej Paczki”. Do wielkiego finału pozostały jednak niecałe dwie doby, stąd też jest to ostatni dzwonek, aby się zaangażować.

Idea Szlachetnej Paczki jest bardzo prosta, osoby w lepszej sytuacji ekonomicznej pomagają rodziną będącym w potrzebie, poprzez przygotowanie paczki świątecznej. Nie jest to zatem wpłacanie pieniędzy na konto jakiejś fundacji, lecz przygotowanie paczki z konkretnymi artykułami dla konkretnej rodzinny. A przecież to aż tak wiele nie kosztuje.

 

Szlachetna Paczka to tysiące wolontariuszy i rzesza osób o dobrym sercu. Po raz kolejny taką paczkę przygotuje para prezydencka Anna i Bronisław Komorowscy.

 

Jak pomóc?

Wystarczy wejść na stronę - www.szlachetnapaczka.pl/ - na której należy wybrać jedną z rodzin z danego województwa, a następnie po prostu przygotować paczkę świąteczną.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

Stan na dzień 06.04.2020 r.:

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 245

- stwierzone zgony - 2

- liczba osób hospitalizowanych – 197

- liczba osób w kwarantannie – 13042

- liczba osób objętych nadzorem – 829

- liczba pobranych próbek – 4502

 

 

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów