Jesteś tutaj: HomeRegionDo połowy października rozpisane będą przetargi na S-5

Do połowy października rozpisane będą przetargi na S-5

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 22 wrzesień 2014 16:38

Przetargi na realizację kujawsko-pomorskich odcinków drogi ekspresowej S-5 według harmonogramu powinny być rozpisany we wrześniu. Nie wszystko udało się jednak administracyjnie zrealizować w terminie, stąd też pojawią się małe opóźnienia, co w Bydgoszczy już budzi niepokój. Interwencje w tej sprawie podjął Radosław Sikorski.

Z komunikatu biura Sikorskiego wynika, że pierwsze przetargi zostaną rozpisane już jutro, zaś całość najpóźniej do 15 października. Takie informację były minister, a najprawdopodobniej już wkrótce Marszałek Sejmu uzyskał na spotkaniu z dyrektor Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Ewą Tomalską-Borucką.

 

W środę gościem sesji Rady Miasta Bydgoszczy będzie natomiast dyrektor regionalnego oddziału GDDKiA Mirosław Jagodziński, który przedstawi radnym aktualny stan realizacji tej inwestycji oraz będzie odpowiadał na ich pytania.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy