Jesteś tutaj: HomeRegionSikorski nie chce do Brukseli

Sikorski nie chce do Brukseli

Napisane przez  Redakcja / Radio Zet Opublikowano w Regionalne piątek, 06 czerwiec 2014 15:52

Europejskie media spekulują, że szef polskiego MSZ ma duże szanse na zastąpienie Catherine Ashton na stanowisku szefa unijnej dyplomacji. Sam Radosław Sikorski przecina jednak te spekulacje, gdyż jak sam twierdzi, ma więcej do zrobienia w Polsce.

Minister Radosław Sikorski w ostatnim czasie zyskał rozgłos w Europie po negocjacjach z udziałem byłego prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza i protestującej w Kijowie opozycji. Zdaniem wielu obserwatorów, stanowcza postawa Sikorskiego doprowadziła do uniknięcia rozlewu krwi.

 

W rozmowie z Moniką Olejnik na antenie Radia Zet Sikorski przyznał jednak, że nie planuje podejmowania tej funkcji i zamierza się skupić teraz na pomocy premierowi Donaldowi Tuskowi w walce o trzecią kadencję w przyszłym roku.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy