Jesteś tutaj: HomeRegionKibice szykują się do procesu zbiorowego

Kibice szykują się do procesu zbiorowego

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne wtorek, 30 październik 2012 12:26

Odszkodowań od klubów Warty Poznań i Olimpii Grudziądz domagać będą się kibice Zawiszy Bydgoszcz  w procesach zbiorowych.

 

W sobotę klub Olimpii Grudziądz zdecydował, że bilety na mecz z Zawiszą nie będą sprzedawane mieszkańcom Bydgoszczy. Zdaniem kibiców zostały złamane podstawowe swobody obywatelskie, stąd też domagać będą się odszkodowania. Po stronie kibiców staje między innymi radny Tomasz Rega, który na swoim blogu internetowym potępił działania grudziądzkiego klubu.

 

Z kolei w maju do podobnego incydentu doszło w Poznaniu, gdy klub Warty zdecydował, że bilety na mecz będą sprzedawane tylko mieszkańcom Wielkopolski. Incydentem zainteresowano Rzecznika Praw Obywatelskich, który regulamin poznańskiego klubu uznał za niewłaściwy. Także przeciwko Warcie kibice Zawiszy chcą wytoczyć proces zbiorowy.

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)