Jesteś tutaj: HomeRegionInternauci chcą nowej linii Polskiego Busa

Internauci chcą nowej linii Polskiego Busa

Napisał  Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 22 październik 2012 22:26

Na Facebook-u internauci walczą o uruchomienie połączenia sieci Polski Bus z Gdańska do Wrocławia po przez Bydgoszcz i Poznań.

 

Do tej pory inicjatywę poparło ponad 600 osób, najwięcej z Gdańska i Poznania. Ta linia zapewne spotkała by się także z dużym zainteresowaniem także w Bydgoszczy - Pokażmy naszemu ulubionemu ;) przewoźnikowi autokarowemu, ilu nas jest. Przy większej liczbie z pewnością rozważy nasz postulat :) – piszą internauci.

 

Obecnie przez nasze miasto przebiega linia P2 Polskiego Busa, ze Szczecina do Warszawy. Gdy przewoźnik wchodził na polski rynek po tej trasie jeździł jeden autobus w każdą stronę, obecnie są już cztery. Klientów przyciąga przede wszystkim niska cena (bilety można z wyprzedzeniem kupić nawet za  5 złotych) oraz gniazdka elektryczne i internet Wi-Fi, z zapewnieniem czego problemy ma PKP.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy