Jesteś tutaj: HomeRegionUrząd Marszałkowski marnotrawi unijne pieniądze?

Urząd Marszałkowski marnotrawi unijne pieniądze?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 24 marzec 2014 15:37

Pracownik Wydziału Kontroli Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu reklamując swój start w wyborach do Parlamentu Europejskiego stwierdza, że zna praktyczny mechanizm marnotrawienia publicznych pieniędzy.

 

Liderem listy wyborczej Kongresu Nowej Prawicy w województwie kujawsko-pomorskim ma być zgłoszony Jacek Kostrzewa, na co dzień pracownik toruńskiego Urzędu Marszałkowskiego, w którym zajmuje się kontrolą wewnętrzną. Partia pisząc o jego kandydaturze stwierdza - Pracuje jako urzędnik więc zna od środka mechanizm marnotrawienia unijnych dotacji i biurokrację.

 

Pozostaje tylko pytanie, czy do marnotrawienia unijnych pieniędzy dochodzi w Urzędzie Marszałkowskim. Jeżeli tak, to o sprawie powinna zostać poinformowana prokuratura.

 

Proszę chociaż pobieżnie zapoznać się ze Strategią województwa kujawsko-pomorskiego zatwierdzoną przez sejmik województwa. Od momentu zatwierdzenia dokument ten wyznacza kierunki inwestowania w województwie do 2020r. Każdy może wyrobić własne zdanie, czy będzie to marnotrawienie pieniędzy, czy też nie. Moim zdaniem tak  - odpowiada na nasze pytanie, czy województwo kujawsko-pomorskie marnotrawi pieniądze Jacek Kostrzewa. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy