Jesteś tutaj: HomeRegionJuż ponad 24 mln złotych na koncie WOŚP

Już ponad 24 mln złotych na koncie WOŚP

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne niedziela, 12 styczeń 2014 21:07

O godzinie 20 w całej Polsce wystrzelone zostały sztuczne ognie, czyli tradycyjne towarzyszące Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ,,światełko do nieba”. Na chwilę obecną WOŚP informuje, że w czasie trwania 22 finału zebrano już 24 mln i 40 tys. zł.

 

Liczba zebranych funduszy będzie jednak znacznie większa, cały czas w lokalnych sztabach zgłaszają się wolontariusze z puszkami i liczone są pieniądze. Przez kilka dni odbywać się będą jeszcze licytacje.

 

Wylicytować można było między innymi lot nowoczesnym samolotem Boeing Dreamliner, praca przez jeden dzień na stanowisko wicepremiera Piechocińskiego. Wylicytować można było także kolację w Sejmie z wicemarszałkiem Jerzym Wenderlichem z Torunia. Obiad ugotować dla zwycięzcy swojej aukcji chce natomiast poseł Janusz Palikot. W naszej części regionu dość dużą popularnością cieszyła się dwuosobowa wycieczka do Brukseli ufundowana przez europosła Janusza Zemke, za którą  ktoś zdecydował się zapłacić 1.159 zł.  

 

W tym roku Wielka Orkiestra Świąteczna Pomocy zbiera na sprzęt ratujący życie dzieci, które ulegną wypadkom oraz wspierający geriatrię. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy