Jesteś tutaj: HomeRegionSkakał na główkę, ledwo uszedł z życiem

Skakał na główkę, ledwo uszedł z życiem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne piątek, 16 sierpień 2013 15:00

Wczoraj około godziny 17:20 31-letni mężczyzna na niestrzeżonej plaży w Przyjezierzu (powiat mogileński) skoczył na główkę z drewnianego pomostu. W wyniku zderzenia głową z dnem jeziora stracił przytomność.

W miejscu gdzie miał miejsce ten niebezpieczny skok głębokość jeziora wynosiła tylko 65 centymetrów. Zdarzenie to zauważyły osoby wypoczywające w tym miejscu, które wyciągnęły 31-latka na brzeg, gdzie mężczyzna na przemian odzyskiwał i tracił przytomność.

Śmigłowiec zabrał 31-latka do szpitala w Bydgoszczy. Nie znamy obecnie jego stanu zdrowia i nie wiemy jakie może mieć następstwa ten skok. Przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci.

 

Mimo ciągłych działań profilaktycznych nadal nie brakuje przypadków brawury i lekkomyślności nad wodą. Policjanci apelują o zdrowy rozsądek podczas korzystania z uroków letniego wypoczynku. Skoki na tzw. główkę do płytkiej wody mogą skończyć się kalectwem. Opisane zdarzenie pokazuje, że „płytka” wyobraźnia bardzo często przeradza się w tragedię – wyjaśnia sierż. szt. Tomasz Bartecki z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie. 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)